Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pincérként dolgozik valaki?

Pincérként dolgozik valaki?

Figyelt kérdés

Hogy van a munkaidő beosztása pincéreknek?


reggel 8-tól este 8ig ott vannak az étteremben vagy hogyan?


2011. ápr. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pincér (csak könyvelő), de az éttermekben min. 2 műszakban dolgoznak a dolgozók, napi 8 órában. Gondolj bele, ha reggel 8-kor kezdel, este 8-kor végzel, az étterem pedig este 9-10-11 óráig van nyitva, akkor a köv. műszak csak 2-3 órára megy be? A pincérek a reggeli nyitástól 8 órát dolgoznak, a másik műszak általában d.u. 2-től este 10-ig. Legfeljebb a déli órákban (ebédidő) alatt dupla műszak van bent.

Nem minden étteremben pont így van, sok függ attól, hogy reggel mikor nyitnak, de napi 8 óránál többet nem szoktak csak valami rendkívüli esetben (diszkó, zártkörű rendezvény stb.) dolgozni, azt viszont tulórában fizetik.

2011. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En sokaig pincerkedtem. Altalaban 8 orazol vagy 2x 4 ora. A 2x 4 ugye peldaul 12-4 es 19-23 a 8 oras muszak pedig 12-22 vagy 13-23 valtozo. 8 oranal tobbet nem szokas dolgozni, es amugy is van fel ora szunet, amikor kajalsz, es sok apro kaveszunet is belefer, attol fuggoen mennyire van sok vendeg.
2011. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2011. ápr. 22. 18:15
 4/4 anonim válasza:

Pincér vok, 10-24 -ig dolgozunk, egyben nyomjuk az egész napot, nincs váltás vagy ilyesmi. Persze a zárást nem lehet kiszámítani, ez nem iroda..

Előző munkahelyen 16 óráztunk. Persze ezek nem hivatalosan mennek, papíron napi 8 vidám óra :)


Munkahelye válogatja, nyitvatartástól és forgalomtól függ.

2011. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!