Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozik vagy dolgozott már...

Dolgozik vagy dolgozott már valaki az Ibiden kft-nél dunavarsányban betanított munkán, jó munkahely, milyen a szállás körülmények és tényleg ingyenes, mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én dolgoztam ott. A kezdő fizetésem 120 ezer volt, de nincs az a pénz, amiért megérné, hidd el.
2012. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
engem is az érdekelne h milyen a szállás...
2012. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem bűzlik egy kicsit a cég. Igaz én nem dolgoztam ott, csak "felvételiztem" de a felvételi eljárás egy nagy kamu. Bezsúfolnak vagy 100 embert az ebédlőbe, és 2 perc alatt "eldöntik", hogy első körben ki felelt meg. Akik állva maradtak, azok meg folytathatják a tesztírást. A teszt kb óvodás szintű. Gyanítom, hogy nem nagyon vesznek fel embert, csak a HR-eseknek kell vmit csinálniuk, hogy felvegyék a fizetésüket.


Amit meg hallottam a fizuról: én azt mondom, hogy elmegy, de csak annak éri meg, aki a környéken lakik(Én ezért is mentem volna oda), illetve aki bírja az éjszakázást.

2012. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem megéri 120e-ért hidd el. Jobb az éhhalálnál. Inkább elviselem a sz@r munkahelyet, de nem fogok az utcára menni. Ha valaki tud valami valós információt a munka körülményekről vagy bármiről ami ezzel kapcsolatos azt megköszönném!
2012. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

3-as:

Hülyeséget írsz, megvan a szűrő az elején, hogy mit néznek, aki ott nem felel meg azzal nem is húzzák az időt.

Engem is felvettek érdekes a tesztíráson, meg velem együtt 20 másik embert minimum, és azóta is folyton jönnek az újak. Én már lassan 2 éve ott vagyok.

Jó a pénz, majdnem 150 ezret kapok, plusz mindenféle juttatás, de az is igaz, hogy utálom, és minél előbb ott akarom hagyni, nekem ez csak egy ugródeszka, de annak tökéletes főleg vidékieknek.

2014. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%

Igaza van az 5-ösnek ;)

VIdékiéknek megfelel főleg h a szállás ingyenes s busz hordja őket a munkhelyre :)

Inkábbaz IBIDEN-nél 140e körüli fizetésért 12 órában 3+3 as müszakban minthogy közmunkán 52e forintért 8 órában :) s nekem kimondottan tetszik ez a 3nap munka 3 nap pihi ;)

80e-100e simám a zsebenben marad havonta úgy hogy nem spórolom agyon magam ;)

2015. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!