Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! SOS!? (kérdés lent)

SEGÍTSÉG! SOS!? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék feladni egy skandi megfejtést, de nem tudom hogyan kell.

Szóval, felírom egy lapra a megfejtést, borítékolom és elküldöm a címükre. Oké, de semmit nem kell kivágnom (nincs odaírva semmi infó), hogy azt is elküldjem?

Vagy egyáltalán honnan tudhatotom meg, ha nyerek?


2011. ápr. 21. 12:53
 1/5 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy ki kell -e vágni vagy sem de ha esetleg nyertél akkor azt a következő számban tudod meg ott lessz a neved az újságban
2011. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Öhhöm, köszönöm, már ez is valami! :)

Szóval, kénytelen leszek megvenni a következő számot. Nem értem neten miért lenne olyan nagy fáradság közölni az ilyen infókat... hisz az ő érdekük is lenne.

Most azt sem tudom, hogy mit küldjek be. De mindegy. Beleírom a címemet, pontos adataimat, még telószámot is, és elküldöm a megfejtést.

2011. ápr. 21. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az olyan újságokban, amelyikben pályázati rejtvény van, valahol megtalálod a beküldési feltételeket meg a pályázati szelvényt (ha van). Ha semmi ilyet nem találsz, akkor nem pályázati rejtvény volt, hanem csak a szórakoztatásodra közölték.
2011. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ott áll alatta, hogy beküldési határidő: 2011.04.27-ig.

Sorsolják az eredményt.

A nyeremények: 1.25 E, 2.15 E, 3.10 E Ft

Szóval, nem csak szórakoztatás céljából van.

De már feladtam. Azért köszi.

2011. ápr. 21. 15:52
 5/5 anonim válasza:

NYERTÉL?

üdv:az első válaszoló

2011. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!