Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri bizományiban eladni...

Megéri bizományiban eladni dolgokat?

Figyelt kérdés
Van néhány originál cuccom (pl. elektromos kés, szobaszökőkutacska), amiket ajándékba kaptam, de semmi szükségem rájuk, sosem használtam. Hirdetni nagyon macerás, vaterával is így érzem. Ha elviszem egy bizományi boltba, mennyit kaphatok értük? Sokkal kevesebbet, mint másképp? Különben nem tudom, mennyit érhetnek, de utánanéznék előtte.
2011. ápr. 22. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem érdemes bizományiba bevinni mert irtó keveset adnak bármit akarsz eladni..
2011. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Szerintem rakd fel az Expressz.hu-ra, ott még fizetni sem kell érte, mint a Vaterán.

Képet is készíts róla, vagy keress hozzá a neten, mert úgy könnyebb eladni.

2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizományban eladás azt jelenti hogy megállapítanak egy árat és kiteszik, és ha eladták kifizetik a jutalékkal csökkentve.Óriási a túlkínálat nemigen lehet eladni bármit.
2011. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neten jobban járnál, a bizományi később fizet és ők határozzák meg az árat is.
2011. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!