Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezekben a "netes munkákban"...

Ezekben a "netes munkákban" mi a csapda? Vagy lehet valós?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy "otthoni internetes munkára", amit valaki hirdetett. Elküldött az illető egy linket, hogy oda regisztrálnom kell, és ha én is hirdetem, akkor az utánam regisztrált emberek után kapok pénzt. Regisztáltam, aztán kérdeztem, hogy tényleg megkapjuk-e a pénzt, ő mondta, hogy ő már egy ideje csinálja és neki már utaltak. Nem hiszem, hogy hazudott, hiszen már regisztráltam, mikor ezt mondta, semmi oka nem lehetett átverni. Ha tényleg fizetnek, akkor mi benne a csapda?
2011. ápr. 23. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem nem azt tervezted hogy ebből fogsz megélni mert ezzel max párezer forintot fogsz keresni, hacsak nem regisztráltatsz be milliókat, ami egy Magyarország méretú ország esetében nem igazán valószínű.

Csak azért mondta az illető hogy beregisztrálj és legyen mégegy kliense, az már nem érdekli hogy te mire jutsz vele.

Áz is lehet hogy marketingcégek adathalászati hálójába csöppentél és majd küldözgetik a jobbnál jobb ajánlatokat.

2011. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy azután mondta, miután már regisztráltam, szóval nem így akart meggyőzni. Nem ebből akarok megélni, de a fizetésemből épp csak meg tudok élni, úgyhogy kellene valami kiegészítés, hogy legalább tudjak félretenni egy kis pénzt. Ezek szerint akkor tényleg kifizetik?
2011. ápr. 23. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek az MLM-ek olyan dolgok hogy van akinek bejönnek, van akinek nem.

Azért az sem mindegy hogy kell-e értékesítened valamit, vagy sem.

Mert van olyan ahol a mellett hogy regisztrálsz, eladnod is kell, és az eladásaid után kapsz jutalékot, illetve az általad regisztrált emberek eladásai után is kapsz jutalékot.Na ez a nehezebb, mert ezeknél általában olyan dolgokat kell eladni, amire az embereknek semmi szüksége, vagy ha van akkor is olcsóbban megkapja bárhol máshol.


Van a másik amikor azzal hogy be regisztrálsz másokat, te csak egy webáruházat reklámozol, nem kell semmit eladni, és az általad regizet emberek vásárlása után kapsz jutalékot.Ez kicsivel könnyebb mivel itt általában olyan webáruházakról van szó, amire amúgy is lenne kereset, csak a cégnek jobban megéri neked jutalékot fizetni azért mert reklámozod őket, mint pl valamelyik kereskedelmi csatornának fizetni hogy leadja az amúgy is sokba kerülő reklámfilmet.


De mind a kettő olyan hogy vagy bejön vagy nem.

Ismerek olyat aki semmi mást nem csinál csak avonozik, és abból él, elég szépen.Én próbáltam az avont, na kb anyi pénzem volt rajta hogy amit magamnak rendeltem az ingyen volt.

2011. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!