Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Plus500, egy újabb csapda,...

Plus500, egy újabb csapda, vagy esetleg a legjobb online pénzkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés

[link]

Kérem aki ismeri,használja,ossza meg velem tapasztalatait.Tényleg lehet vele pénzt keresni?Vagy csak nagyon minimálisat?

Köszi a válaszokat!


2009. dec. 13. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
2008. eleje óta a Forex és árutőzsde (olaj, földgáz stb.) fogalma majdnem hogy összefort a csalás fogalmával köszönhetően az ilyen kisebb cégeknek, akik nem túl tisztességesen működnek. Ezt konkrétan nem ismerem, de én sose raknám hozzájuk a pénzem. Vannak nagyobb brókercégek, őket keresd meg, de én hozzájuk sem raknám. Egyszerűen azért, mert a tőzsde nem netes pénzkereseti lehetőség, hanem hivatás, napi 24 órában figyelni kell az eseményeket és semmi nincs garantálva. Azt se árt tudnod, hogy az emberek 90%-a pénzt veszít rajta.
2009. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első ránézésre ez nem pénzkereseti lehetőség, hanem inkább befektetés. Online pénzkeresetre én biztos nem ezt választanám.
2009. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tőzsde, nem pénzkereset, ha béna vagy, veszítesz, ha jó érzéked van hozzá, nyersz, ennyi. Ha biztos jövedelmet akarsz, és bizonytalan vagy abban, hogy értesz egy ilyen labilis piachoz, mint a tőzsde, akkor ne ezzel próbálkozz. Ebben nem az nyer, aki minden nap megcsinálja az x valamit, hanem az, aki jókor van jó helyen, és jó a szeme hozzá. :-)
2010. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kristoof válasza:
nem csapda, én használom már egy ideje és nekem ez a legjobb én nem mennék át sehova. én bitcoinnal használom mer az elég jól ingadozik hogy kissebb befektetéssel is legyen rajta haszon, plusz ha megerősíted az e-mailed kapsz 5 ezer forint kezdő kesst amit persze nem kapsz meg de tudsz belőle kereskedni, és amit abbol termelsz és azt már megkapod, én pár nap alatt összeszedtem vele 2-3 ezer forintot, nem nagy pénz de kezdésnek jo, ja és az is igaz hogy egy rossz döntés és elbuktad a pénzed 90% át, szóval ovatosan, először érdemes kissebb összegekkel kezdeni, és kitapasztalni EGY árúcikket(pl. bitcoin) hogy mennyit csökken, nő, milyen hamar... stb utána már érdemes nagyobb összeggel próbálkozni, mert úgy több lesz a haszon is, de mindig biztosítsd be magad és soha ne tedd fel egy lapra minden pénzed
2013. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!