Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a teszvesz...

Mit tegyek, ha a teszvesz oldalon téves áron vettem meg egy eszközt, és nem akarom megvenni, de már kiküldték az értesítőt, hogy megnyertem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy téves áron? Az eladó írta el a hirdetésben, vagy te írtad el licit közben?
2011. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az oldal szabályzatában le kell írva hogy legyen az általad leírt eset.


Például egy aukciós oldalon egy elektronikai cikkel kereskedő áruház tévesen 12000 forintért hirdetett meg 120000 forintos fényképezőgépeket. Mire észrevették, már 8 ember is érvényesen licitált és nyert. A szabályok értelmében annyiért is kellett eladni a gépeket.

2011. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én írtam el a licitárat.
2011. ápr. 23. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Megírod az eladónak, hogy tévesen licitáltál, és nem akarod átvenni az árut. Kapsz majd egy negatívat és kész!

Ha jó fej akkor lehet, hogy csak semleges értékelést ír. A lényeg, hogy az értékelésnél azt írd be, hogy nem vetted át az árut, akkor az eladónak nem kell jutalékot fizetnie.

2011. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na de még az a baj, hogy megijedtem, és töröltem a felhasználónevemet, így nem tudok bejelentkezni, s felvenni a kapcsolatot, hogy visszaállítsák.
2011. ápr. 23. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:

A segítség menüben a kapcsolatfelvételi űrlapon tudsz üzenni az üzemeltetőknek!


Azért amit csináltál, az elég tuskó dolog volt!

2011. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De most mit tegyek, ha majdnem a 10x-s árat írtam be véletlenül? Most nem mindegy, hogy 10 000 Ft, vagy 100 000 Ft.
2011. ápr. 24. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha be is írsz 100000 forintot, de az előtted lévő legmagasabb licit csak 9000 és a licitlépcső 500 Ft, akkor csak 9500 Ft-ot vesz figyelembe a rendszer! Olvasd el a védett licitről szóló menüpontot!

Ha figyelembe veszi a rendszer, akkor az azt jelenti, hogy valaki már ajánlott hasonló árat, de akkor meg nem tízszeres a licit.

Gondolom nem is azt írta ki a redszer, hogy nyertél, hanem azt hogy tiéd a legmagasabb licit.

2011. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!