Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meleg étkezési jegyen vehetek...

Meleg étkezési jegyen vehetek más?

Figyelt kérdés
Lehet fizetni meleg étkezési utalvánnyal nagy áruházban ha élelmiszer mellett veszek ruhát, műszaki terméket , nincsen a közelbe nálunk nagy áruház /Tesco, cora.../ így nem akarok feleslegesen utazni.
2011. ápr. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem el szokták fogadni a hiper és szupermarketekben. Egyetlen feltétele, hogy venni kell valami helyben sütött akármit is (például veszel 2 db zsemlét). De a borítón rajta van, hogy hol fogadják el. Ha nincs borító, akkor irány a google ;)
2011. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a Tescoban tudsz vele fizetni.
2011. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. ápr. 24. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azzal szoktam fizetni, amikor a macskának konzervet veszek. Még soha nem kötöttek bele.
2011. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De ez amúgy függ sajna attól is hogy ép milyen kedve van az eladónak.

Én pl. itt a helyi kis boltban volt hogy vettem cigit meleg étkezési utalvánnyal, és rá egy hónapra ugyan az az eladó nem adta ki a cigit utalványra. :)

2011. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beszopott szegény egy ellenőrt, aki cigit kért tőle utalványra, kapott, aztán megbüntette. Vagy elég, ha csak hasonló történettel megijesztette valamelyik kereskedő ismerőse.
2011. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ha eladó lennék tudnám :) Nem kell nagy logika =)

Csak nagyon rég gondolkoztunk a TV lecserélésében, meg egy notebook-ban, meg ruházat , konyhafelszerelés.... A családunk jegybevétele 320e/év .

2011. ápr. 25. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Kaját így is, úgy is kell venni. Vegyétek mindig a jegyekkel, és akkor a fizuból meg lecserélhetitek a tévét stb..
2011. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!