Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eurocentet hol tudom beváltani?

Eurocentet hol tudom beváltani?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Szóval az lenne a kérdésem hogy eurocentet hol tudom beváltani?

Budapest, III.kerületben van valami közeli hely ahol beváltják?

Van mindenféle eurocentem és az se baj hogy nem épp a 3. kerületben van a váltó csak Budapesten legyen.


2011. ápr. 25. 14:23
 1/9 anonim válasza:
Szerintem csak papírpénzt váltanak be, vagy minimum egy euró értékben. Más tapasztalat?
2011. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem kerek eurót beváltottak mindenhol csak eurocente kéne megtudnom hogy hol lehet beváltani mert van kb 10 euró értékben.
2011. ápr. 25. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Ugy tudom a Spar üzlet elfogadja fizetésnél, egyébként euro pénzérmét sajnos nem váltják be..:-(((
2011. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól mondják, pénzváltóban csak papírpénzt váltanak. És címletváltás sincs. Ami ugye nem váltható papírra, azt nálunk forintban kapja meg az ügyfél "visszajáró" gyanánt. Tehát 1000 forintért kapsz mondjuk 3 eurót meg a többit forintban, nem eurocentban,mert olyan érméjük nincs. Értelemszerűen ha külföldi érmét viszel, azzal nem foglalkoznak. De sparban meg sok üzletben elfogadják fizetőeszköznek. Vagy esetleg Váci utcában, valami olyan üzletben, ahová főleg külföldiek járnak, bepróbálkozhatsz, hátha ott szivességből beváltják neked.
2011. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ivánkovics Róbert válasza:

Sziasztok.

Nekem is van 7 euróm 20,10,5,2 és 1 centesekben. Valamelyik bank beváltja szerintetek?

2014. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2018. máj. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2018. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilla6667 válasza:
Sziasztok. Nekem van 3660 centem összesen. Az kb 12 ezer ft. Valahol belehet váltani? 1,2,5 centesekben. Köszönöm a válaszokat előre is.
2019. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Janika1177 válasza:
3/8 anonim válasza helytelen mert 1 meg 2 eurós érmét váltanak. De euró centet azt sajnos én sem tudom hol lehet váltani
2023. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!