Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy hiteles, albérletbe...

Egy hiteles, albérletbe kiadott lakással mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Azon kivül, hogy fel gyujtom.

Albérlő van benne, fizetni már nem nagyon akar. 3.5 millió hitel van rajta. Ennyi pénzem volt készpénzben és most nem tudom ugy el adni, hogy maradjon pénzem is. Mert kb. annyit kellene vissza fizetnem a banknak amennyiért el lehetne adni. Nincs valami ötletetek?


2011. ápr. 27. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd ki az albérlődet és keress újat, aki fizet is!
2011. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok a tartozásuk már.
2011. ápr. 27. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen, nekünk is volt, mikor mentek el levertek csempét mosdót mindet, de hogy miért...

Ha papír van róla hogy kivette(és adóztál is utána ugyebár) akkor bíróság.Ha nem rakd ki a cuccukat, és cserélj zárat. Én meg még meg is verném. Ja, jobb ha utánanézel a számláknak is (teló, közösköltség, villany, stb, mert valószínűleg azt sem fizetett)

2011. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha sokkal tartoznak?


Főállásban albérleteket adok ki, hidd el, 10ből 9 adós NEM IS AKAR már soha fizetni, csak húzza az időt és ingyen lakik amíg tud, aztán elhúz a francba, mivel tudja, hogyha nincs papír a kiadásról (adózott) akkor úgyse tudsz vele mit kezdeni, ha meg van akkor sem nagyon mert polgári per több év, csomó pénz és végén megrántja avállát, hogy nincs pénze és kész.


3 hónap kaukció és amint 1,5 hónapnyi késésbe kerülnek a fizetéssel AZONNAL ki kell őket tenni, kaukcióból leszámolni a tartozást és viszont látás.

2011. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van! Adót nem fizetek uána. A számlákat mind én fizetem be , kivéve a kábeltévét. Eddig előre hozták a pénzt ,csak most késnek vele. Nekem is az az érzésem, hogy nem akarnak fizetni.

El döntöttem, hogy el adom, még ha bukok is rajta egy csomó pénzt, de nem fogok meg őrülni ettöl az örökös albérlő vadászattol.

2011. ápr. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!