Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár-e annak az embernek...

Jár-e annak az embernek valamilyen támogatás kinek spontán vetélés miatt nem maradt meg a babája? Meddig maradhat otthon a vetélés után?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
táppénzen maradhat, ha szükséges, más nem jár
2011. ápr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. ápr. 28. 23:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Táppénz is max.egy pár nap.Attól függ mennyire jóindulatú a dokid.
2011. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez nem a doki jóindulatán múlik, ez azért komoly vérzéssel és műtéttel járhat, utána muszáj felépülni a fizikai problémákból ...és akkor még a lelkiekről nem is beszéltünk


a fizikai regenerálódás sem pár nap

2011. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A picit megszültem ezért nem kellett műteni. Viszont abban a hitban hagytak, hogy miattam volt,mert ha időben szólok meg tudják állítani. Elmentem egy másik dokihoz. Ő elmondta, hogy mi áll a szövettani papíron, mert semmiféle felvilágosítást nem kaptunk a váci kórházban. Kiderült, hogy már több napja halott volt az eredmény szerint, ezért nem tudták megállapítani mi indította meg. Ha pénteken nem indul meg és hazaengedtek volna, akkor következő hétre lehet hogy én is meghaltam volna, vagy az otthoni szülésben. Az új doki elküldött vizsgálatokra. Most azok eredményét várom és el kell mennem szihológushoz is. A családtagok is el akartak vinni(hallani se akartam róla), de ha már a doki is úgy gondolja lehet, hogy szükség van rá. Az bíztos, hogy még nem nagyon tudom elengedni, emiatt a lelki okok miatt vannak a fájdalmaim, ami miatt majdnem megint kórházba kerültem. De most, hogy tudom, nem rajtam múlt, már egy kicsit jobban vagyok.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 1. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:

nyugi, nem a te hibád volt, szemét orvosok vannak :(...a pszichológushoz tényleg menj el, nem szégyen és tud segíteni.


Jobbulást!

2011. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De azért senkit nem tartanak táppénzen mert phsziológushoz jár egy vetélés miatt értsétek már meg.A sogórnőmet másfél hétre irták ki kb egy éve történt.Az más ha valakinek szülés közben hal meg a gyereke,akkor másképp kezelik a dolgot.
2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nem tudja ellátni a munkáját, akkor kiírják...pláne, ha jól értem itt nem pár hetes terhességről volt szó


Sajnos járt így az ismeretségi körömben is valaki, ő nem vett igénybe pszichológusi segítséget, de 1,5 hónapot otthon volt táppénzen, mert az orvosa úgy ítélte meg szüksége van rá...eredetileg tovább akarta otthon tartani, de a lánynak elég volt ennyi otthon és vissza akart menni dolgozni, jót tett neki

2011. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (23 hetes voltam) Én is visszamennék dolgozni, csak már nem bírnám azt a munkát csinálni, mint eddig, ezért szeretnék felmondani. Ásatáson dolgoztam. A rajzolással nincs gondom , de a fényképezésnél már több mindent kell cipelni, ha meg bontani is kell, már nem, megy, mert talicskázni, emelni egyáltalán nem birok egy fél vödör viznél többet. Ma a barátom elvitt pecázni is, hogy jobb kedvem legyen, mert az mindíg felvidít, de csak rosszabb lett. Emberekkel, ha meg nem muszáj egyáltalán nem akarok találkozni.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 1. 18:47
 10/10 A kérdező kommentje:
A babát megszültem (csak sajnos már bennem halott volt), és mivel 24 hét előtt van spontán vetélésnek számít.
2011. máj. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!