Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri behajtanom a tartozást...

Megéri behajtanom a tartozást az elözö lakoimtol?

Figyelt kérdés

tehát alig 4 honapig albérletet biztositottam két lány részére.Ebböl egyszer fizettek csak,a napokban kitessékeltem öket,ha nem fizetnek nem maradhatnak.Se szo se beszéd nélkül husvét napján kilakotattam öket,idöt sem hagyva.

A kérdésem az hogyha biroságra viszem az ügyet megéri ez nekem?nem volt bejelentve az albérlet kiadása,nekem feketén müködött.De irtunk szerzödést,aMmiben az ált,minden honap 15-ig ki kell fizetniük a pénzt.persze ez nem történt meg,igy kapásbol mondhatják hogy fizetve volt.A csekkeket ugyebár én fizettem,igy mikor nekik emikor elöször esedékessé vált az albérlet fizetése kézbe kaptam a pénzt,én rendeztem minden számlát..A pénzt nekem adták át,igy én fizettem az esedékes rezsit.

Nekem ez mibe fájna?


2011. ápr. 30. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Abba, hogy az APEH megb..na, több százezer ft-ra.
2011. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
visszamenoleg gyorsan jelentzsd be az apehnal. utana feljelentheted a ket kis r.ibancot. vagy kuldjel rajuk behajtokat, azoknak tuti fizetni fognak. ha meg nem tudnak fizetni akkor szetb.asszak a p.csajukat. ne hgyd annyiban. A neten keress behajtokat...
2011. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmit nem tudsz tenni jogilag,nem jelentetted be,nem adóztál utánuk,örülj neki ha nem büntetnek meg.Ezt utólag befizetni sincs értelme,mert a bíróságon is látnák mikor történt a bejelentés.Annyit tudsz hogy pár erős emberrel megfenyegeted,de általában semmit sem ér,meg kitudja miféle emberek.Miért nem kérsz kaukciót?
2011. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek vártál eddig?

Nálunk ha 1hónapig nem fizet valaki akkor kimegyünk és szépen dobáljuk ki sorban a cuccait ..anyjával szórakozzon.

(Volt már rá példa,még mielőtt belekötnétek..)

2011. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!