Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék kimenni...

Nagyon szeretnék kimenni külföldre dolgozni, árúfeltöltőnek vagy e féle munkákra de nem tudom kihez kéne fordulni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Hiszen még a saját anyanyelved helyesírásának az alapjait sem sikerült elsajátítanod, mit akarsz te külföldön..?
2011. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első és legfontosabb: Milyen nyelven beszélsz? Mert ha nem beszélsz semmilyen nyelven, akkor még alap munkákat sem fogsz kapni. Amúgy meg ha tudod az adott ország nyelvét, ahova mész, akkor felesleges közvetítőhöz fordulni, mert csak a pénzt kérik el, munka meg nem lesz. Az a legjobb, ha magad intézel mindent.
2011. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek/dolgozom.

Teljes mértékben egyetértek a ma 11:35 válasszal...Ha tudsz nyelveket akkor tudsz akár árufeltöltői melót is találni..

2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

11 35: Mert ha nem beszélsz semmilyen nyelven, akkor még alap munkákat sem fogsz kapni.

ezt most megcáfolom 3 pl-val is.

egyik haverom már vagy 2 éve hollandiába dolgozik.lógott a suliból, többször megbukott, szakmája sincs, érettségije is többszöri nekifutásra lett meg. Imserőse volt kint ott, azóta volt párizsban mallorcán, vett új kocsit, focimeccsekre jár...

másik haverom ausztriába ment ki, 0 német tudással.neki huga dolgozott kint.oda ment először mosogatni, aztán felszolgált, úszómester lett stb stb....

legújabb pl. londonba ment volt munkatársam úgyszintén 0 angol tudással.neki bátyja van kint, meg ott egy jópár helybéli srác..kb heti 100at kap..és az már más kérdés, h ott tanulja a nyelvet..de ott másabb tanulni, mert rá van kényszeritve..

Szóval ez NEM IGAZ, hogy ha vki nem tud nyelvet, az nem kap semmi állást.

2011. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
16 57es vok még... max annyit tudott volt munkatársam angolul h fuck you....:D
2011. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:57

Én írtam hogy kint élek Angliában..

Az előttem író nem azt írta,hogy ha valakinek van kint rokona/haverja,/barátja akkor az ő segítségükkel nem tud akár nulla nyelvtudással dolgozni..Így tud munkát szerezni..De a legtöbb embernek nincsen kint a nővére,a haverja,vagy a legjobb barátja..Azok akiknek nincs nyelvtudásuk,és nincs senki aki bevigye egy munkahelyre azok nem fognak munkát kapni..

Tudom,mert én is átéltem.Senkim nem volt kint,sehonnan nem kaptam olyan lehetőséget,hogy "na gyere,beviszlek,és mától itt dolgozol" Persze hiába kerestem melót,a nyelvtudás hiánya miatt sehová nem vettek fel..

Nem kell olyanokat írni,hogy bezzeg a haverod,meg a haverja hogy kapott nulla nyelvtudással állást,mert voltaképpen mindegyik külső segítséggel jutott hozzá..Saját magától,segítség nélkül mind haza kullogott volna..

2011. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16 57vok

ez igy van.én is akartam régebben külföldön dolgozni, de mivel sehol sincs semmi rokonom, imserősőm, legjobb barátom, így esélyem se volt, főleg h nincs nyelvtudáso

om sem.az meg kevés h leérettségiztem belőle.maradtam helyben, dolgozok 120ezerért és néha irígykedve hallok a kint dolgozókról..de nem idegesítem magam.amennyim van.azt próbálom hasznosan beosztani.

2011. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
középfokon beszélek angolul, megértetni meg tudom magam .tavaly érettségiztem de még egy nyelvtanfolyamot el szeretnék végezni.kezdő tőkének kell vagy fél milla nem?hát nekem sehol nincs senkim szal így elég gáz lesz.köszönöm a válaszokat
2011. máj. 3. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs kinn senki olyan aki ismerős, akkor kell egy magabiztosan használható nyelvtudás és minimum 1000 Font kezdőtőke. Ha ezek a feltételek nem teljesülnek, akkor inkább ne gyere ki! Ez egy jótanács! Még a legalapvetőbb munkákhoz is kell az angol!
2011. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Keresd a Magyar Szolgalelkek Hivatalát.


Budapest 1050. Liberális u. 13.

2011. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!