Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatom el a bélyegg...

Mennyiért adhatom el a bélyeggyűjteményemet felbecsültetés nélkül?

Figyelt kérdés

Van 2 db bélyeggyűjteményem amit több mint 20 évvel ezelőttig gyűjtöttem.


A 2 gyűjtemény tartalmaz vegyesen posta-tiszta, használt és gyűjtőknek kiadott lapokat is. A világ minden részletéről vannak bélyegek. Van pár közel 100 éves bélyeg is, de többnyire a '70-es, '80as évekből származnak


A lakhelyemen (Eger) nem találtam olyat aki felbecsülné, Pestre pedig nem szeretnék utazni ezért.


A kérdésem, hogy ezen infók alapján, felbecsültetés nélkül mennyiért és hol tudnám eladni. Jelenleg arra gondoltam, hogy egyben tenném fel a vaterára.


2011. máj. 3. 21:35
 1/5 anonim válasza:
59%
szerintem ha nem becsülteted fel akkor egy hozzáértő ember átverhet amikor eladod .
2011. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem is van bélyeggyüjteményem,pár évvel ezelött felbecsültettem.Bár nekem főleg 70-ES 80-AS évek beli bélyegeim vannak,de abból több albumnyi.3 albumot vittem el felértékeltetni,és 2000!!!! ft-ot akartak érte adni.


Szóval sajnos nem sokat ér...

Az album többet ér,amiben a bélyegek vannak.

2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
minden annyit ér amennyiért megveszik
2011. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
engem is átvert egy hozzáértő ember
2012. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress valakit a netten, aki felbecsüli neked.
2012. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!