Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez csak a minimál árnál van?...

Ez csak a minimál árnál van? Vagy mindegyik hirdetési kiemelésnél? Hogyan szerepelhetek a 4 ajánló termék között? 1 Ft-ról és minimálár megadásával érdemes kockáztatnom?

Figyelt kérdés

Vaterán a fizetős hirdetések árát visszakapom, ha sikerül eladnom és abban az esetben csak a jutalékot kell fizetnem, akármilyen kiemelésnél? Vagy ez csak a minimál árnál van?

Hogyan kell úgy hirdetnem, hogy lássanak a 4 ajánló termék között?

1 Ft-ról és minimálár megadásával érdemes hirdetnem, kockáztatnom? Vagy ugyanúgy megveszik, ha csak licit és fix árat adok meg?

Köszönöm, ha hozzám szóltok!!!


2011. máj. 4. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

A kiemelés árát nem kapod vissza,az csak a minimálárra vonatkozik.

Nem értem pontosan mire gondolsz,mi az a 4 ajánló termék?

1Ft-ról csak kapós dolgot érdemes indítani,vagy olyant,amitől meg akarsz szabadulni,akár 1Ft-ért is.Ebben az esetben a minimálár nem túl jó-szerintem-,mert nem jelenik meg az 1Ft-os termékek között,és sokan csak ott nézik,ill sokakat elriaszt,h nem tudják mennyi lehet az a legkisebb összeg amiért odaadnád.Én sem licitálok minimáláras dolgokra.

Csinálhatod azt is,h a legkisebb árról indítod licitesen amit kapni szeretnél érte,de megadsz egy kívánatos fix árat,amennyiért azonnal elvihetik.

2011. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amikor licitálok valamire és én tettem rá a legmagasabb árat, akkor jutalmul megjelenik 4 termék, amit ajánlanak Neked!

Mi a kapós vagy arra hogyan jövök rá, hogy kapós -e?

1 Ft-ról új játékok felmehetnek kb. hasonló értékűre, mint amik vannak a Vaterán. Pl.-ul csúszda. Az új csúszdákat többnyire 6000ft körül adják.

Most én úgy járok jobban, ha mondjuk a beszerzési ár megegyezik a minimálár vagy a licitárral vagy indíthatom egy 1 Ft-ról is és van esélyem, hogy felviszik a beszerzési árra vagy arra az árra, amennyiért hasonló termékeket árulnak?

Ha Valaki rálicitál a licit árra, érdemes beállítanom 24 órás zárásra?

Köszönöm előre is!!!

2011. máj. 4. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Általában a márkás ruha,márkás játék,egyszóval olyasmi,ami drága ha újonnan,boltban vásárolod,és divatos.Keress rá hasonló termékekre,meglátod mennyi van belőle,milyen áron,ill hogy állnak a licitek.

Az mindig rizikós,ha 1Ft-ról indítsz valamit,én csak nagyon menő dolgokat szoktam,olyankor azt ki is emelem,így az az egy dolog reklámozza tulajdonképpen a többi fix árú holmimat.Nem tudom azt mondani,h biztosan felmegy az ára,mert van olyan,h teljesen váratlanul felverik ketten valaminek az árát,csak azért mindkettőnek nagyon kell,de olyan is van,h alacsonyan marad,mert pont nincs olyan aki sokat adna érte.Lutri.

Én nem zárom le előbb ha várhatók további licitek,persze van,h valakinek nagyon kell,de olyankor lehet,h elesel egy jóval magasabb ártól.

Gondold át,nézz körül.

2011. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kiemelés az külön költség, ha el is adod, amit így hirdetsz?

Azt soha nem tudod, hogy várhatóak e további licitek. Vagy miből tudhatnád?

Köszönöm, ha segítesz!

2011. máj. 4. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A kiemelést mindenképpen meg kell fizetni,akár eladod,akár nem.Nekem megér 2 hetente 600Ft-ot,mert ezzel tudom reklámozni a dolgaimat,ill általában jóval többért kel el a kiemelt cucc,mint amennyiért magamtól feltenném.:)

Ha pl sok megfigyelő van valamin,akkor várható a további licit,bár nem törvényszerű.Vagy ha tudom,h népszerű-pl egy Converse tornacipő-,akkor is valószínű,h nem csak egy licit lesz rajta.

2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kiemelt termékeid hol jelennek meg vagy miért, miben kiemeltek?

Miért gondolod, hogy így a többi terméked eladását reklámozod?

Nekem többször volt olyan, hogy sok megfigyelő mellett, senki nem licitált.

Sajnos én nem tudom, hogy mi a népszerű? A népszerűeket érdemes 1ft-ról indítanod! Ugye?

Minden új játék népszerű vajon?

Köszönöm szépen

2011. máj. 4. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:

A játékokban sajnos nem tudok segíteni,én gyerekruhában "utazom".:))

Én a 600Ft-os kiemelést használom,akkor a listázáskor az elejére kerül,nem a befejezés dátuma szerinti helyére.Azért reklámoz,mert azokat sokkal többen nézik-általában600-800-1000 ember ruhától függően-,és sokan megnézik a többi termékét is az eladónak,h pl érdemes-e licitálniuk,van-e még ami beleférne egy postaköltségbe.

Persze van,h sok megfigyelőből senki nem licitál,és van,h nincs megfigyelő,mégis licitálnak.Nincs kőbe vésett szabálya a sikernek,ha lenne,már előrébb tartanék.:)))

2011. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Te mióta csinálod?

Próbálkoztál több-kevesebb sikerrel?

Érdemes megpróbálnom 1 Ft-ról? Vagy inkább minimálárral?

Mindegyikhez lehet fix árat is írni?

Köszönöm

2011. máj. 4. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb 4 éve csinálom,én gyerekruhát árulok.Sokáig 1Ft-oztam,ha sokat tettem föl azt amelyik kevesebbért ment el kiegyenlítette az amelyik többért.De egy ideje elég rizikós az 1Ft,már fix áron vannak fönt,és 2 hetente egy kiemelt 1Ft-os reklámnak-ahogy írtam-.Most kb havi 40-50E a forgalmam.(Gyeskiegészítés:))

Mindegyikhez lehet fix árat is írni.Én nem venném lelkemre ha az én tanácsom miatt buknál az 1Ft-oson,úgyh inkább azt tanácsolom,tedd fel annyiért amennyi a legkevesebb amit szeretnél érte,legyen licitálható,de adj meg egy fix árat,aminek már örülnél.:)

2011. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!