Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehetne dolgozni érettségi...

Mit lehetne dolgozni érettségi után, hogy keressek havi 120 000 forintot? Külföldön lehet csak? Ott egyáltalán van rá lehetőség? (kb 450-500 euro)

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Érettségi után, nulla szakmával, havi 120ezret tisztán? Itthon nem nagyon találsz ilyet, de szerintem külföldön sem. Hacsak nincs valami komoly extra szaktudásod és remek nyelvtudásod, akkor nem hiszem, hogy kint jobb lenne bármivel is.

Egy friss diplomás örül, ha tisztán megkapja a havi 120-at, nemhogy egy érettségivel.

2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ibiden Hungary kft,operátor.
2011. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Értékesítés, én 200-t keresek érettségivel.
2011. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én diplomával keresek 145 körül... Örülj, ha felvesznek valahova, nem az a szempont, hogy mennyit keresel, hanem hogy egyáltalán el tudj helyezkedni :P
2011. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!