Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az USA-ból szeretnék rendelni...

Az USA-ból szeretnék rendelni árut,50 dollárba kerül, amikor kihozza a futár kell fizetnem? Összesen mekkora költségre számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy rajzkészletet rendelnék a MangaUniversity-ről, sajnos máshonnan ezt nem lehet beszerezni, ott átirányít a paypal-os oldalra, és az összeghez hozzászámolja a beszállítást az országba (shipment and handling), de amikor átveszem a csomagot, kell még fizetnem valamiért? -vámot, vagy az országon belüli szállításért?
2011. máj. 8. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg vámolni fogják, de lehet megúszod
2011. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig szoltak elore (telefonon felhivtak), ha vamolni valo volt, mert ott kernek plusz dolgokat a cimzettol. Tehat meglepetes nem fog erni es ha a shipping and handling benne van az arban, nem kell fizetned, hisz a futarszolgalat koltseget mar kifizetted, amikor megrendelted a keszletet. Ilyen osszegu arura nem kell vamot fizetni amugy.
2011. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Tehát akkor amit az oldalon fizetek, az fedez mindent?

2011. máj. 8. 21:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az áru a "shipping and handling" -el együtt 50 dollár. Maga a rajz szett csak 25. Szóval akkor az 50 dollár elvileg fedez mindent?
2011. máj. 8. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor a futar kiviszi, akkor csak at kell venned meg alairni. Nekem mindig ugy volt (sokat rendeltem az USA-bol, mikor Magyarorszagon eltem). Vamot nagyobb osszeg utan kell csak fizetni (ez akkoriban kb. 100 ezer Ft korul volt, az alatt sosem vamoltak meg).
2011. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!