Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 3 éve lakom az adott helyen,...

3 éve lakom az adott helyen, a villanyt áthuzattam, e-on munkatársakkal, és azegyik villanyórám nincs bejegyezve, most küldtek 50 ezer ft-ról csekket, ki a felelős? Akik eddig olvasták azóra állását? Aki felszerelte?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki nem hitelesíttette...
2011. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak 50? Mi ezért 300 at fizettünk. Nem tudsz semmit tenni. Fizesd ki.
2011. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ügyvéddel beszéltem, azt mondta holnap megbeszéljük, benyújtottam a panaszt, felelősségre akarom vonni azt aki hibázott!És ti nem tettetek semmilyen lépést? A helyi irodába igazat adtak nekem. éjszaki villanyóráról van szó, és minden papír okés!
2011. máj. 10. 12:00
 4/7 A kérdező kommentje:
hA ÉN NEM HIBÁZTAM, HANEM A SZERELŐK, AKKOR MIÉRT ÉN CSESZEK RÁ? őK NEM VÉGEZTÉK EL RENDESEN A MUNKÁJUKAT!
2011. máj. 10. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudod bizonyítani, hogy ők hibáztak akkor még van esélyed.
2011. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bizonyítani? nyilvánvaló minden papír, az adott óráráról, ami nincs a rendszerbe, nekem megvan a papír, hogy felszerelték, és el is ismerték, hogy hibáztak
2011. máj. 10. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
de hibáztál, amikor nem jelezted, hogy a számlán nem szerepel a vezérelt óra...ezért ilyen alacsony a büntetés
2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!