Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottál már az Amway-ről?...

Hallottál már az Amway-ről? Érdemes belevágni vagy ez is csak piramis játék?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 07:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
61%

Semmi értelme,felesleges időpocsékolás!

Szerintem nincs értelme belefogni!

2009. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
55%

Igen olyan piramis játék.

(az elöző voltam)

2009. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van ismerősöm aki csinálja, úgy működik mint az avon, szóval nem egészen piramisjáték. Régebben szép mellékkeresete volt belőle. Viszont semmiképp ne fogj hozzá, az embereknek nincsen erre pénze, és őszintén szólva, nekem minden termékük amiket próbáltam, ugyanolyan, semmivel sem jobb mint amit akármelyik amit boltban lehet kapni, csak sokszorásáért.
2009. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen piramis, de ők MLM-ként (multi level marketing - ugye milyen szépen hangzik? :D) hírdetik. A kettő voltaképp ugyanaz. Ha nagyon unatkozol akkor érdemes belevágni, de pénzt ne nagyon remélj, max szórakozást.
2009. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
53%
Még létezik egyáltalán az Amway?? Már tizenvalahány éve is lefutott dolog volt, akkor sem nagyon működött, és én azóta már nem is hallottam róla. Szerintem nem érdemes foglalkozni vele.
2009. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
38%
Ez olyan, mint az FLP?
2009. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
23%

ÉN MÅR 1991 BEN SEM LÉPTEM BE NEM HOGY MOST MÅR AKKOR IS DRÅGÅK VOLTAK A TERMÉKEK NEM HOGY MOST MIKOR VÅLSÅG VAN

ÉS NEM JOBB A MINÖSÉGE

2009. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
54%
Akik a kezdetekkor belefogtak, azok jól kerestek vele. Ma már nem érdemes belevágni. Nincs kereslet a termékekre.
2009. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
66%

Én kb. 5 éve találkoztam az AMWAY-el. A termékekkel semmi bajom nem volt, de nem vagyok az a kereskedő, rábeszélő alkat, úgyhogy nem foglalkoztam vele. Ismerek azonban olyat, aki igen sok pénzt keresett az amway-el, de csak rövid ideig. Nagyon nehéz sikert elérni benne, főleg tartósan. Ráadásul, már annyi minden árulnak a boltokban, hogy bármit meg lehet venni. Továbbá sajnos az emberek zöme tele van előítéletekkel. Mint a felettem szólók is. Egyébként ez is olyan piramis mint bármilyen más cég, a cégvezető egyedül a tetején sok pénzhez jut, az alja nép a sokaság pedig alamizsnát kap. Ezt sajnos nem akarják az emberek tudomásul venni, hogy jelenleg alkalmazottként egy piramisban dolgoznak.

Azért szimpatikus az MLM rendszer nekem, mert itt te is lehetsz nagyfőnök ha igazán akarod akár néhány éven belül, de más cégeknél szinte biztos hogy nem. Esetleg ha kihalnak ott legfelül, vagy ismerős stb. kell hogy te legyél a tetején. Vagy tőke, de gondolom az neked sincs.

Én neked azt javaslom, hogy ne foglalkozz más emberek véleményével. Azért nézz szét, hogy milyen lehetőségek vannak most az MLM piacon és válaszd ki a legszimpatikusabbat magadnak. Egyébként én most először hálózat építéshez hasonlóval foglalkozom, ezt is előszeretettel leMLM-ezik az emberek de nem érdekel. A mások véleményéből nem fogsz tudni megélni.

2009. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
69%

Azért tegyünk különbséget az MLM és a piramisjáték között. A két dolog felépítése és működése hasonló.

A piramisjátékot maga a pénz működteti és egy idő után törvényszerűen bedől a rendszer. A felső szinten levők nyeresége az alsó szintek veszteségéből képződik. Egyébként a piramisjáték törvényellenes.

Az MLM rendszerben van termék értékesítés, és az értékesítés árrését ( ennek mértéke gyakran vitatható ) osztják szét a szintek között. Ez egyfajta kereskedelmi módszer. Amerikában találták ki az amerikai életstílushoz. Talán ezért nem népszerű és elfogadott Magyarországon. Amerikában az ügynök aki házhoz hozza a terméket vagy szolgáltatást sokkal elfogadottabb, mint MO-on. Gondoljunk a filmekben gyakran látott tejes emberre, porszívó ügynökre stb. Az AMWAY által forgalmazott koncentrátumok szintén az amerikai vásárlási szemléletet tükrözik. Hazánkban ma kirázza a hideg az embert, és sokszor személyes sértésnek számít, ha előadásra próbálja hívni valaki.

Egy áruházban megvan a választás szabadsága a különböző gyártók eltérő árfekvésű termékei között.

2009. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!