Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem fizetek...

Mi történik, ha nem fizetek be 4 havi elmaradt internet díjat?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy hűséges előfizető vagyok, a díj ugyanolyan drága, mint kezdetekkor. Viszont az újonnan belépőknek már jóval olcsóbb. Ezért egy ideje dacból gyűjtögetem a befizetetlen csekkeket.


Szolgáltatót akarok váltani... És gondoltam ezt a néhány számlát már nem fizetném be az előzőnek. :-) Valahogy megúszhatom? Mondjuk gondolom a modemet vissza kell vinnem nekik, meg ilyesmi. Vagy azt is.. nem lehetne elsumákolni?


Esetleg hajlandó volna a szolgáltató olcsóbb havidíjat számlázni utólagos időre, csak hogy ügyfelük maradjak?


Van ilyen tapasztalatotok?


2011. máj. 16. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lekapcsolják,ha nem fizeted be akkor átadják egy idő után behajtónak,aki soktizeret rátesz..plussz modemet is kifizettetik...


ha olcsóbb az újaknak,akkor annyit tudsz,hogy kikötteted és a férjed/anyád/akárkid nevére ujrakötteted

2011. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lett volna, ha csomagot váltasz. vagy felmondod és kötsz egy újat.

Az elmaradt díjakat be fogják hajtani, végrehajtóval,kb.kétszer annyit mint a tartozásod volt.

Miért nem mondtad fel a szerződést rendesen?

2011. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Első körben megszüntetik a szolgáltatást, majd felmondják a szerződésedet, ami szerződésbontási díjjal jár, ezután eladják a tartozásod egy külső behajtócégnek és a tartozásod sokszorosát veszik vissza tőled.


Nem jó vicc!

2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Megjegyzem nem is értem. A boltba sem visszük vissza a kenyeret, hogy drága volt, kérsz vissza az árából 20 Ft-ot.

Ennyiért vállaltad, megkötötted a szerződést, fizess. Ennyi.

2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aláírtad a szerződést, ameddig az érvényes, addig fizetni kell. Ilyen egyszerű. Javaslom, hogy minél gyorsabban fizesd be, mielőtt behajtóhoz kerül. Megszüntetni amúgy sem tudsz egy szerződést, ha tartozásod van.
2011. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az a csoda, hogy még nem kapcsoltak le. Jobban jársz, ha kifizeted, mielőtt a behajtócégtől jön a csekk. Ha átadják behajtócégnek az ügyet, (vagy már átadták) akkor is ki kell fizetned az ő ügyintézésüket is, ha már időközben fizettél a szolgáltatónak.
2011. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves előző,azért ez más mint a kenyér. nyugodtan lehet kérni szerződésmódosítást, csomagváltást. Vagy fel lehet mondani. (érdemes is, akik nem kérnek módosítást sokszor kétszer annyit fizetnek mint az új belépők. Nézni kell a lehetőségeket és váltani.)

De nem úgy, hogy abbahagyom a fizetést.

2011. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*nem előző, 15:14
2011. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt nekem is, ugyanilyen dacos hozzáállással. Csak nekem a vaterával gyűlt meg a bajom. 800 ft-ból egy év alatt több tízezer lett. Behajtóknál. Nem érdemes szórakozni, inkább fizesd be a p*csába, aztán mondd le. Jobban jársz.
2011. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó rendben, befizetem a 'csába, aztán lemondom...
2011. máj. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!