Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes-e a...

Szerintetek érdemes-e a CardStation. Info-ról vásárolni? A vaterájukat megnéztem, de egy pozitív értékelés számomra kevés szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt az egy értékelést ők maguk is csinálhatták. Magán a "hivatalos oldalon" is összesen 1 regisztrált tag van. Elég fapados oldal, ráadásul .info tehát még a tárhelyen is spórol. Szerintem ez egy kamu cég.
2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, kicsit önfejű voltam, megpróbáltam. Rendeltem egy 1 hónapos Live kártyát. Reggel a leírtak alapján befizettem az összeget. Nem kellett egy óra sem és már küldték is a kódot. Kipróbáltam működik.


Válasz üzenetben azt is leírta az eladó, ha valaki nem bízik meg bennük, üsse le az aukciót vaterán és ott bizonyos téren biztosítva van.

2011. máj. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!