Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átverés lett volna? (Kérdésed...

Átverés lett volna? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A minap msn-en felvett egy rikkigreenblatt9935@hotmail.com néven regisztrált felhasználó. Azt mondta Kaliforniában Modestóban él, és hogy kamerázni szeretne velem. Én nem tudtam mire vélni a dolgot, megkérdeztem a nevét, és hogy hány éves. Csak a keresztnevét árulta el, és hogy 23 éves. Küldött nekem egy linket, hogy kattintsak rá, regisztráljak ingyenesen, de hogy a koromat ellenőrizni tudják, be kell írnom a hitelkártyám számát. Természetesen rá sem kattintottam a linkre.. Mondta, hogy azért kell ez, hogy ne tudjanak felvételt készíteni a kameráról, mert fog mutatni nekem pár érdekes dolgot..A felhasználó törlésre került. Az a kérdésem, hogy ha megadtam volna mi történt volna? Így, hogy nem kattintottam rá semmire tud valamit kezdeni? Ha kéritek, linkelem az oldalt amit linkelt, bár én még rá sem kattintottam.
2011. máj. 21. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
jól tetted ne is foglalkozz az ilyenekkel, amúgy semmit se tud kezdeni, engem is vesznek fel ismeretlenek, visszajelöltem őket, de aztán napokra eltünnek,meg se tudtam kérdezni töllük hogy kik ők, ezért törlöm is őket
2011. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy vírus. Nem emberrel beszéltél, hanem egy előre megírt beszélgetést adtak be neked. Pénzt akartak lenyúlni a kártyádról.
2011. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A minap msn-en felvett egy rikkigreenblatt9935@hotmail.com néven regisztrált felhasználó. Azt mondta Kaliforniában Modestóban él, és hogy kamerázni szeretne velem. Én nem tudtam mire vélni a dolgot, megkérdeztem a nevét, és hogy hány éves. Csak a keresztnevét árulta el, és hogy 23 éves."


Idáig még igaz is lehetett volna

a többi természetesen átverés

2011. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem vírus volt, mert beszélgettem vele, és a kérdéseimre válaszolt.
2011. máj. 21. 13:05
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
Nem volt gyanús, hogy a hitelkártyaszámodat kéri??? Meg hogy tök ismeretlenül akar veled webkamerázni?? Még jó, hogy törölted. Ez átverés csak.
2011. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!