Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az angliai Butlins cégről? érdemes kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Főként kint dolgozó magyarok válaszára lennék kiváncsi. Mennyi pénzt lehet félretenni havonta, milyen végzettség szükséges stb. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. máj. 21. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm dolgozott náluk 1 évig.

Nem tudom mennyit tett félre, de gondolom megbízhatóak, ha velük maradt ennyi ideig panasz nélkül.

2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2011. máj. 22. 10:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg megkérdeznéd az ismerősödet mennyi pénzt tudott félretenni? És hogy milyen szinten kell az angol tudás?
2011. máj. 22. 10:18
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem mostani kérdés, de azért válaszolok. Lehet lesz még olyan, akit érdekel.

Végzettség nem kell, csak jól kell beszélned a nyelvet.

Én is egy évet voltam kint, 2,5 milliót tudtam félretenni. Ezt úgy, hogy a fizuból lejött a lakhatás, kaja, meg azért éltem is egy kicsit. Tehát nem magyarországi színvonalról van szó...

A pénz miatt érdemes ott lenni, de egyébként a bánásmód nevetséges. Minden baromságért leszedik a fejed. Úgy dolgoztatnak, mint a rabszolgákat. Azt hiszik mindent megtehetnek veled, és úgy bánhatnak veled, mint a kutyával, csak azért mert külföldi vagy. Az ott dolgozók nagy része kétszínű, alattomos, és direkt keresztbe akar neked tenni. Persze vannak kivételek, de kb 90%-ukra ez jellemző (a magyarokra is). Szánalmas.

Csicska meló, de legalább jól fizetnek érte. Más pozitívuma nincs.

2018. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt hely, a szabályok világosak. Nehéz munka nagyon, de ezt elmondják sokszor. Ha nem takarítottál szobákat nem fog menni. Az angolok rendesek és udvariasak.


Ugyanakkor a dolgozók nagy része tényleg kétszínű, fúrják egymást és gyűlölködnek, ha nem találsz barátokat sürgősen, hamar kihullasz.

2020. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!