Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mccafeban milyen dolgozni?

Mccafeban milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Érdekelne van-e különbség az éttermi részleg és a mccafé dologozók között? van rá esély, hogy beosztanak az éttermi részlegre, ha csak kávézóba jelentkeztem? kinek milyen tapasztalata van a mccafé munkával kapcsolatban? mire számithatok ha felvesznek?
2011. okt. 21. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán beosztanak minden helyre.
2011. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászálást :)
2011. okt. 22. 16:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha van valaki, aki dolgozott már ott megköszönném ha irná néhány sort a tapasztalatairól. Előre is köszi!
2011. okt. 22. 16:53
 4/6 kicsicsigu válasza:

Gondolom neked már nem aktuális, de hátha másnak igen. :)

Szóval én voltam mccafe-s. Aki kávézós azt nem osztják be a konyhára. Másmilyen a munkaruha, a feladatok, a pálya, az órabér is magasabb kicsit.. Alapjában ugyanolyan tréningek, videok feladatok, vannak, ugyanugy van titkos, ugyanugy irnak jellemzést rólad, stb.. kérdezz bátran.

2014. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mekiben doolgozom. Nem te választod meg, hogy hol leszel. Minden területet végig kell tanulni(lobby, konyha, kassza) és úgy tudom, hogy a café a legvége. Kb 4-5 hónap, mire bekerülhetsz a caféba. És utána is változó, hogy milyen területre osztanak be. De nyilván aki már tud kasszázni, azt nem nagyon küldik takarítani.
2014. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kicsicsigu válasza:
Engem kimondottan kávézósnak vettek fel, csak kávézóban voltam...
2014. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!