Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zsebpénz. Ti mit szoktatok...

Zsebpénz. Ti mit szoktatok venni rajta? Elsődlegesen ezekre gondolok:ennivaló, játék, gyűjtés valamire stb.

Figyelt kérdés
Ez a kérdés mindenkinek hasznos lehet és jobban megfontolhatja a pénzének elköltési módjait.
2011. máj. 23. 22:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

hap-hap

ne hallllgasatok rámmm mert dílís vagyok,és csak unalombóóll tettem fel ezt a kérdést.Hát ez van haha.Tottöbet nem írok mert már kinevettem maga

2011. máj. 24. 01:23
 22/26 anonim ***** válasza:

Szóval a kedves kérdező másokat b*sztat, hogy fúúú, megettél egy hamburgert te aljas, burzsoá dög, most én nagyon megváltoztatom a gazdag fejedet, teeeeee, közben meg még ő sem adakozott soha?


Másrészt mikor kaptam zsebpénzt, akkor abból sokat arra költöttem, hogy anyámnak segítsek, pl. elmentem venni olyan kaját, amit nem csak én ettem meg, magamnak vettem bérletet, fizettem osztálypénzt stb. Nagyon sajnálom az éhező, beteg gyerekeket, de a családom anyagi helyzete olyan, hogy tudjuk hova tenni azt az havi pár ezer forintot is. Gazdag sosem voltam, az meg hogy néha megengedek magamnak egy kis "luxust", az szerintem belefér. Ha a kedves kérdező szerint nem, akkor gyorsan köttesse ki a netet, a havi megspórolt pénzt adományozza el, de ha nincs net, akkor minek legyen gépe? Adja el azt is, azzal is meg lehet menteni éhező afrikaiakat. Ahelyett hogy itt osztana mindenkit mert meg mer enni egy cseszett hamburgert. -.-

2011. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Te itatod a csöveseket, engem meg szardarabnak nevezel? Írj egy privit, szívesen elbeszélgetne veled az öklöm!
2011. máj. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Évmilliárdokkal ezelőtt voltam gyerek és zsebpénzköltő, de én a hobbijaimra költöttem. Modellvasúti cuccokra vagy kis járműmakettekre, amit épp gyűjtöttem. Egy időben a buszokat, aztán a tűzoltóautókat, majd utóbb a Porschékat.

No meg néha egy-egy vattacukor azért befigyelt :)

2011. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Elnézést hogy beleszólok, de ez az afrikás kiverte nálam a biztosítékot... úgy vélem nem kell elmenni olyan messzire hogy éhező embereket találjunk... csak nézz szét itthon.

Üdv

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak: régebben sosem kaptam zsebpénzt, hanem a szüleim kertészetében voltak saját növényeim, abból lett pénzem. Azt pedig újra ebbe költöttem, így forgatgattam. Most már egyetemista vagyok, így kb 25-30.000 HUF-t kapok egy hónapra, ebből kell vennem mindent, kaját stb.

Üdv mégegyszer

2011. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
habár már nem olvasod,de leírnám, hogy turiban sem sürven fogok felöltözni 1OOforintból, max veszek belőle egy felsőt.. és igen. szoktam turiba járni. szóval erről ennyit. :) örülök hogy szereztünk neked pár vidám percet a hamburgerevéssel meg miegymással. mi is kacagtunk rajtad. :D
2011. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!