Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Babakötvény megkötése után,...

Babakötvény megkötése után, mikor kapok bizonylatot, hogy rajta van az állam által adott kezdő összeg?

Figyelt kérdés

Novemberben kötöttem,és azóta semmi,szerintem már kellett volna kapnom valami visszaigazolást nem?(úgy tudom 40ezer a kezdő)

Vagy ez hogy működik?Segítenétek?Előre is köszi!


2011. máj. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Takarékszövetkezetnél nyitottam Start számlát, és oda kértem az összeget.

Konkrétan igazolást én sem kaptam, hogy ott van rajta a számlán, csak a szerződés van, amit a bankkal kötöttem, de szerintem év végén fognak majd küldeni egy számlakivonatot, ahol szerepelni fog, hogy lekérték ezt az összeget, illetve az én befizetéseim.

2011. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Én is a takaréknál nyitottam a számlát.

Köszönöm,hogy írtál,valószínű akkor úgy lesz ahogy írtad!

ÜDV:)

2011. máj. 24. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az otp-nél van,egy évben egyszer küldik a papírt,minden rajta van,havi utalások,állami támogatás,meg a kezdő pénz is amit az állam adott.
2011. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!