Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a hibás?

Miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy a férjem évek óta nem a korábban megítélt gyermekenkénti 20%-ot fizeti gyermektartásdíjként. Kértem a bíróságot, hogy visszamenőlegesen a különbözet kifizetését ítélje meg számomra. Azonban ezt elutasította, mivel szerintük hibás vagyok abban, hogy korábban nem kértem letiltást az exem jövedelméből.


Hogy is van ez? Nekem tudnom kellett volna, mennyit keres??


2011. jún. 1. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A bíró valószínűleg gyerektartást fizet, ezért a papa zsebét félti. Fellebbezz.
2011. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy a jövedelméből tiltsák a gyerektartást, az ítélet szerintem jogos.
2011. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ügyvédet mindenféleképpen kérdezzél erröl meg.Ha a biróság anno 20%-ot állapitott meg,minek a 20%-át vette? A fizetéséről kellett,hogy vigyen valami hiteles elszámolást.Itt valami nem stimmel,de nagyon nem.Nézessél utána.
2011. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom arról van szó, hogy emelkedett a jövedelme,de a régi 20-át fizette.

Kérj új megállapítást.

2011. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell új megállapítás. A 20% az 20%, bárhogyan változott a jövedelme.

A probléma az, hogy elhallgatta a jövedelmét, tehát nem tett eleget a bíróság ítéletének, amelyben ezt a 20-at megállapította.Menj a végrehajtóhoz, és kérj fizetési meghagyást az ítéletre. Nem tudom, hogy kinek a tanácsára mentél újra a bíróságra. Az új bíró meg egy címeres ök*r, aki a szakmáját csak ugatja.

2011. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van.A végrehajtóhoz menj el,és kérd a letiltást.de egyébként én akkor sem hagynám ezt annyiban,mégegyszter elmennék a biróságra a panasznapon ezt megkérdezném,hogy is van ez???
2011. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy derült ki, hogy letiltattam a jövedelméből, mert gyanússá vált a dolog, mire a bíróságon csökkentést kért, amiben bevallotta, hogy 2007 óta nem a jövedelme alapján fizet, hanem amit Ő gondol, hogy elég a gyerekek tartására. Ügyvédet is fogadtam, de nem nagyon dolgozott meg a pénzéért.

Már kezdtem beletörődni, de ezek után azt hiszem a panasznapra még elmegyek, hogy tisztábban lássak az ügyben.

2011. jún. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!