Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megvonják a családi pótlékot?

Megvonják a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy nyáron vállalnék munkát, de diákmunkát nem találtam még.. Láttam olyan helyeket ahová ki van írva hogy felvesznek eladót. Ha oda felvesznek és munkaszerződést kötnek velem, akkor ugye a próbaidő alatt felmondhatok. (idén érettségizem, úgyhogy emiatt nem lehet akadály) Ha felmondok utána újra lehet igényelni a családi pótlékot szeptembertől ha iskolába járok? Mert úgy hallottam hogy ilyenkor nyárra megvonják.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 1. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért vonnák meg? A családi nem ütközik semmivel.
2011. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért gondolom (meg mondták) mert ugye elvileg akkor elvégeztem az iskolát és aktív dolgozó leszek. Családi pótlék meg már most is csak azért jár mert még tanulok (19 vagyok)
2011. jún. 2. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah hát igen, az más.

De ha leérettségiztél, onnantól már nem fog járni egyáltalán, mert csak akkor jár 18 év felett, ha még a középiskolát nem fejezted be.

2011. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!