Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minek érdemes tanulni? Egyenlő...

Minek érdemes tanulni? Egyenlőre ötletem sincs, de sulit kell váltanom?

Figyelt kérdés

Na szóval!Egy 5 osztályos gimnáziumba jár(ok/tam).És letettem egy angol közepet, de a német nem megy...Sajnos mivel ez egy egyházi iskola sajnos a vallási nézeteikbe nem illek bele és jövő évtől iskolát kell váltanom...Igazából spanyolt szeretném megtanulni a nyáron egy alap szintre, hogy aztán eredményessen mehessek tanfolyamra...Milyen szakmát kéne tanulnom ami avvel a két nyelvvel használjató?Akár it akár külföldön?Ill. milyen OKJ-kat lehet csinálni elvégzett 10.-ik évfolyammal?

Találtam egy olyat, hogy idegenvezető és csak A2-es nyelvtudás kell az elkezdéséhez...Erről mit érdemes tudni?Aki esetleg csinált hasonlót megosztaná a tapasztalatait?


2011. jún. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

nos, magyar tanár már nem leszel (az egyelőre lenne ugyanis)


spanyol tök poén, tanulj azt, én egy csomó spanyollal meg katalánnal lakom most együtt :D egy se normális :) az alapokat már tudom én is de egyáltalán nem hasonlít az angolhoz (se a némethez ergo)

2011. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is, egy alapos magyar nyelvhasználatot fejlesztő tanfolyamot ajánlok, mert kritikán aluli, ahogyan írsz.
2011. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 nyelvvel idegenvezetőnek,vagy valamelyik országban simán el lehet helyezkedni.Ha már van nyelvtudásod,akkor akár pincérnek, logisztikusnak,szállodaszakos portásnak stb.sulit választhatsz.

Sokan ott buknak meg h. van szakmájuk,csak nyelvtudásuk nincs.

2011. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!