Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliából körülbelül mennyi...

Angliából körülbelül mennyi idő alatt ér egy kisebb csomag magyarországra? (több info->)

Figyelt kérdés

szóval az ebayen rendeltem egy durván £43 értékű szettet, május 25.-én fel is adták elviekben, de ma kaptam egy emailt, hogy az ebay betette megfigyelés részlegbe a "vásárlást". a felhasználó akitől rendeltem pár ezer tranzakciót végrehajtott már és a visszajelzések is 99%-on felül vannak. nemtudom mennyit érdemes még várni, hogy csúcsforgalom van ilyenkor a postán vagy miért késhet a csomagom. szerintetek várjak még a reklamációval?

köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 8. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Angliából elég gyorsan szoktak jönni a kisebb cuccok. Kb 7 munkanap. 25-e óta 10 telt el. Az nem olyan sok, pláne ha nagyobb kiterjedésű valamiről van szó.

Én javarészt Kínából rendelek és azok közül is amik nagyobbak, sokkal később jönnek mint azok amik egy sima pici borítékba beleférnek.

2011. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eddig a rekord gyorsaság külföldről 2 hét volt. Attól függ milyen módon adják fel.

2 hét-től 1 hónap Európai viszonylatban.


10 nap az semmi.


DHL-es csomagom is 1 hónapig jött Németországból.

2011. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! kicsit megnyugodtam :)

nekem a leggyorsabb csomag amerikából érkezett, a rendelést követően 5. munkanapon kaptam kézhez. de mostmár tudom nem mindig megy ez ilyen gyorsan! :)

2011. jún. 10. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez főként a repülőjáratoktól függ. Ha pont azután adják fel hogy elment a heti egy közvetlen járat akkor vagy várnak a következőig vagy "átszállással" szállítják le.
2011. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kinából: pénteken 10kor leadtam a rendelést hétfőn 13:00 kor jött a futár :)

20 dollár volt csak a fuvar de mivel egy 250dolláros termék jöt játékvezérlő felirattal és nem volt vám ezért 1000% elégedettség :)

Dhl Express

2017. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!