Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, aki...

Mi a véleményed arról, aki online pókerből él? Havi 120 óra játék + 30 óra játékfejlesztés=tanulás.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha valaki a kérdésre válaszolna.
2011. jún. 9. 15:13
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál válaszokat a kérdésedre, akkor fogalmazd át!

Nem tudunk turkálni a gondolataidban.

2011. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mi nem egyértelmű?
2011. jún. 9. 20:37
 14/23 anonim ***** válasza:

Az a véleményem arról, aki pókerezésből él, hogy biztos ügyesen játszik. Tuti nem ülnék le vele pókerezni (mondjuk nem is tudok, csak feltételezésből írtam).


Ha valaki úgy pókerezik, hogy közben úgy érzi, hogy hasznos amit csinál (pl szórakoztatja azt, aki ellen játszik), akkor semmi gondom azzal, hogy valaki ebből éljen.

2011. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A kérdés annyiból nem egyértelmű, hogy mit akarsz kérdezni:


- mi a véleményünk az illető képességeiről? vagy

- lenne-e gyomrunk/kedvünk ezt csinálni? vagy

- szerintünk nehéz meló-e? vagy

- reális-e ennyit megkeresni?

- aki ennyire jó tud lenni a pókerben az nem tudná-e esetleg máshol hasznosabban kamatoztatni a képességeit?

2011. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az előző válaszoló kérdéseire nem tud válaszolni, aki nincs a szakmában, tehát pl .hogy mennyire nehéz meló, vagy az általam írt összeg reális-e ill. hogy ez az összeg mekkora teljesítménynek számít. Ezen kívül ugyanúgy,mint más szakma esetén, csak az ismeri az előnyeit és hátrányait, aki csinálja. Ezért csupán arra vagyok kíváncsi, hogy néztek egy ilyen emberre.
2011. jún. 10. 17:03
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
Matematikai képtelenség. Egyszer havi 120 at keres a kövi hónapban MÍNUSZ 220-at. Szeritem ez póker népszerűsítő kamu kérdés.
2011. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Rövid távon biztos jó lenne ha havi 4-600 ezret keresnék pókeren, hosszabb távon (pl. 1 év után) biztos megunnám, mert nem találok benne semmi kihívást, ugyanis nem alkotok vele semmi újat, lehet, hogy közben növelem a GDP-t ( :DDD), de azzal a tudattal élni, hogy haszontalan tagja vagyok a társadalomnak. (Jó, pontozzatok csak le, ha szerintetek túl régimódi a gondolkodásom...) De mégis gondoljunk bele, egy építész megnézheti az elkészült házat és gyönyörködhet benne, egy újságíró készíthet érdekes emberekkel interjút, több ezer, vagy millió ember olvassa az írásait, egy pék elmondhatja, hogy egy egész falut ellát kenyérrel... egy pókeres mit mondhat el magáról? Még a tőzsdézést is "hasznosabb" elfoglaltságnak tartom, mert az gazdasági szabályokon és kevésbé a szerencsén alapul, ott a pénzedet befektetheted egy vállalkozásba, hogy azt bővítsék, több embert foglalkoztassanak, több jövedelemből több adót fizessenek a közösbe...
2011. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Cofi László válasza:
Én azzal a hozzászólóval értek egyet aki azt írta hogy "ez egy pókert népszerűsírő kamukérdés"! Én is és az ismeretségi körömben sokan sokat játszunk, de a 4-6 kilós pénzeknek még a halvány környékére sem jut egyikünk sem.
2011. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

szakma?


ilyen alapon az "itt a piros hol a piros" is szakma:)


ez szerencsejáték semmi több

2011. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!