Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, aki...

Mi a véleményed arról, aki online pókerből él? Havi 120 óra játék + 30 óra játékfejlesztés=tanulás.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"on-line pókerből él"


no ő a honlap ÜZEMELTETŐJE


és valszeg jól megél belőle (egyébként miért csinálná?)


és hogy mi a véleményem róla?


jól megél mások játékszenvedélyéből:)


ügyes:)

2011. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
a póker nem szerencsejáték, hanem sport.
2012. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Richpas1 válasza:
100%
Én személy szerint pókerből élek 4 éve. Fősuli mellett kezdtem el azóta befejeztem a sulit( nem diákhitelből, hanem a pénzemnek egy részét visszafektettem a tanulásba és nyelvtanulásba). Rengeteg mindent adott nem keeltt diákként 400 ft-os órabérért Mickey egérnek öldözve szerencsétlenkednem a Tescoban, hogy legyen kajára pénzem és melette rengeteg készségedet fejleszti a játéktudáson kívül. Megtanulsz türelmesnek lenni, hosszútávban gondolkodni és elviselni azt, ha a pénzed egy nagy része rajtad kívül álló okok miatt(szerencse) elveszíted. Egyáltalán nem vagy Haszontalan tagja a társadalomnak mivel külföldről hozol be tőkét Magyarországra, mivel valószínüleg más országokból való emberek pénzét fogod elnyerni. Ez a multicégeknél dolgozó emberekről nm mondható ugyanúgy el. Ők az általuk megtermelt értékeket külföldön értékesítik és mivel a cég is külföldi cégben van Mo-nak körülbelül ebből 1 ft haszna sincs. Aki meg azt mondja h szerencsejáték az semmit nem tud az egészről és nem értem minek kommentel olyan dolgokról ilyen markáns véleményt amiről halvány gőze sincs.
2014. szept. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!