Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkapta már a RÁTOT, júniusba...

Megkapta már a RÁTOT, júniusban posta által?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már a postás szokta hozni.
2011. jún. 9. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már BPJ (bérpótló juttatás)a neve.Már hordja a postás.
2011. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öcsém a rát vagy akármi várás helyett lehet munkahelyet is keresni. :(
2011. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak válaszoltam privátban babát várok éppen és az önkormányzatnál voltam közcéluként oviba de mivel terhes lettem rátra raktak.Én legalább elmentem iskolát elvégezni,hogy gyerekekkel legyek és mivel máshogy nem tudott az ovi alkalmazni csak így hát elfogadtam.Azokra kéne fújni akik meg se próbálnak elhelyezkedni.Túl tudatlan a társadalom sajnos.Amúgy meg a kérdésre kéne válaszolni ha már valaki feltette nem a marhaságot írkálni.Ennyire ráértek hogy feleslegesen írtok.Jó melóhelyetek van ha már itt tartunk :D Vagy önhibádon kivül munkanélküli vagy azért érsz rá? :D
2011. jún. 16. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráérünk mi mind két állás mellett no comment. Nem kell mindjárt berágni ám... Talán a keserű tapasztalat ami az elsővel ezt mondatta. Ez meg az én véleményem erről.
2011. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem kellene berágni csak sajnos én úgy érzem,hogy amíg valaki nem tud a másikról ne is alkosson véleményt róla!Én sose teszem mert nem szeretnék megbántani senkit főleg egy idegent akiről semmit nem tudok!
2011. jún. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!