Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit számolnak és hogyan? Meg...

Mit számolnak és hogyan? Meg a Bécsi út 154. posta nyitva van? Ott tudok átváltani?

Figyelt kérdés
5 forintosokat szeretnék átváltani. Nem tudom hogy hogy van az egész. Ha nagyobb pénzt kérek akkor többet számolnak fel. Vagy van-e valami ilyen. De 100-asok mindenképp jók. Meg olvastam hogy a Bécsi út 154. nyitva van. Ez igaz?
2011. okt. 30. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

5 forintos beváltsa:


50 darabos tekercsekbe kell csomagolni, névvel, címmel ellátva, plusz, hogy milyen címlet és hány darab van benne. Átváltás 50 darabig ingyenes, utána díja van. ha jót akarsz nem beváltod, hanem fizetsz vele, mert akkor nincs költsége. (postán dolgozom)

2011. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vicces sajnos nem tudok vele fizetni. Mindenki rosszul lett hogy én mivel akarok fizetni. De minden 50. után számolnak? Mégis mennyit?
2011. okt. 30. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen tőle rosszul senki, mert fizető eszköz, EL KELL, hogy fogadják. Hozzánk 2-300.000 forintot szoktak hozni apróban. Mi is elfogadjuk, csak általában kérjük, hogy úgy hozzák, hogy ne zavarja a forgalmat. Ha beakarod simán váltani, annak díja van, most fejből nem tudom, de kb. 6,3 % díja van 50 darab felett.
2011. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
250 forintos gyertyát szerettem volna venni. Mondtam hogy csak 5 forintossal tudom kifizetni. Elküldött a ...
2011. okt. 30. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Az még nem is sok darab. Mondani kellett volna neki, hogy igenis fizetőeszköz, köteles elfogadni, ha nem hiányos, nem sérült stb... Akkor ennyi erővel ne fizessem ki készpénzbe 2 millió forintot, ha autót veszek mert az meg 100 darab 20ezres?
2011. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez van. Nem örülnek hogy kapnának pénzt.
2011. okt. 30. 21:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazándiból egy kamerára gyűjtöttem. De most jöttem rá hogy nem szabad kis pénzt gyűjteni mert azzal csak a baja lesz az embernek. Legalább csinálhatnának egy boltot ahol lehetne apróval fizetni.
2011. nov. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!