Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jársz könyvtárba? Milyen...

Jársz könyvtárba? Milyen információkat szerzel onnan, amit máshonnan nem vagy csak nehezebben tudnál? Vagy mi az, amit még ugyan nem vettél igénybe, de tudod, hogy onnan lehet?

Figyelt kérdés
A kérdés direkt van itt, munkavállalással és saját vállalkozással kapcsolatos dolgokra gondolok.
2011. jún. 9. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

én csak akkor jártam, amikor szakdolgozatot írtam, mert a szakirodalom ugye máshonnan nem elérhető:) bár ez sem teljesen igaz, mert találtam olyan anyagot, ami fent volt neten.

Az általad említett terület miatt biztos nem mennék könyvtárba. Pl. ha mondjuk informálódni akarnék a vállalkozásindítás lehetőségeiről, amit könyvet a könyvtárban találnék már nagy eséllyel rég nem aktuális, a neten pedig folyamatosan frissítik a hivatalos weboldalakat (általában).

Összességében: manapság a könyvtár az egyetemistáknak szükséges, másoknak meg jó szórakozási lehetőség szétnézni a könyvek között.

2011. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még aki akar, válaszoljon, fontos lenne!
2011. jún. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!