Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha penzt utalok at, akkor...

Ha penzt utalok at, akkor arrol kapok valamilyen "nyugtat", vagy valamit? Es ha igen, az milyen informaciokat tartalmaz az en szamlamrol?

Figyelt kérdés

Pl rajta van, hogy mennyi penz volt a szamlamon, mennyi maradt rajta, a szamlaszamom, ilyesmi adatok?

Illetve van kulonbseg, hogy a bankban vagy automataval csinalom?

Meg nem csinaltam, legyszi segitsetek! Koszi!


2010. márc. 14. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly utaltam utoljára:

OTPhez bementem,mondtam,hogy utalni szeretnék pénzt.

Beírták a gépbe,kérték,hogy milyen számlaszámra( azt 2x,nehogy eltévesszem) és aláírattak egy papírt is( azt már nem tudom,mi volt benne)

Az utalásról kaptam egy papírt,amin rajta volt,hogy mikor,kinek mennyit utaltam,milyen számlaszámra.

Egy másikon meg rajta volt,hogy alakult az egyenlegem(mennyiről indultam,mennyi lett) és levonták az utalás díját is.( 1 milliónál olyan 2000 ft volt asszem)

És kellett mindenféle igazolvány: szem.igazolvány,lakcímkártya,saját kártyám,számlaszámom,ahova utalom,az a számlaszám.Azt hiszem ennyi,az adókártya nem tudom,kellett-e.

Remélem segíthettem.Azóta már biztos változott,de szerintem nem sokban.

2010. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!