Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befektetési jegyet érdemes...

Befektetési jegyet érdemes venni nagy szakértelem nélkül?

Figyelt kérdés

Lesz egy kis pénzem, de inkább ülnék rajta, hogy egy szép nap elköltözhessek itthonról (nyilván nem csak ebből, 3 hónap alatt szeretnék 10 milliót összeszedni egy lakásra párszázból). Az otp-s lekötést mindenki szidja, azt hallottam, hogy a bef jegy minimum hoz annyit, mint ha lekötném. Szóval érdemes jegyet vennem belőle (kb 200 ezer forintról lenne szó)?

Előre is köszönöm!


2011. jún. 12. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet, szét kell nézni milyenek vannak és azok mennyit hoztak az elmúlt időszakban.

Azt viszont nem értem, hogy párszázból hogyan akarsz három hónap alatt összehozni 10 millát...

2011. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amikor átolvastam a szöveget, rossz helyre tettem a vesszőt, az volt a mondat lényege, hogy lakásra valószínűleg nem csak jegyekből fogom összeszedni a pénzt és még azt sem 3 hónap alatt.

2011. jún. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!