Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek van már tapasztalata a...

Kinek van már tapasztalata a 10forintert.hu-val kapcsolatban? Ez olyasmi mint a Vatera?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan, mert Vaterán aki a legnagyobb licitet teszi, vagy elnyeri a terméket, csak az fizeti ki az árat.

A 10forintert oldalán viszont te minden egyes licitnél kifizeted az árat, amíg meg nem nyered. Pont ezért egy nevetségesen alacsony áron kínált drága termékért is annyian licitálnak, hogy behozza az árát, vagy éppen drágábban is el lehet adni.

2011. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azért megéri ott vásárolni?
2011. jún. 14. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy nem csak addig fizeted a licitet, amíg el nem viszed, hanem amilyen licitet te megteszel, azt levonják a számláról, akár megnyered a terméket, akár nem. Így pedig lehet hogy tízezreket is bele tudsz ölni olyan dologba, amit végül nem kapsz meg.

Hogy ennek ellenérem mennyire népszerű vagy nem népszerű az oldal, itt is rá tudsz keresni az oldalon (én nem próbáltam ki, nem is fogom).


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=10forint&sbm..

2011. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló oldalon kb fél éve próbálkoztam. 15 vagy 25000 Ftot töltöttem fel, már nem emlékszem. Egy terméket sem sikerült megnyernem... Pedig készítettem fasza kis jegyzeteket, statisztikákat, hogy mikor érdemes beszállni, stb.

Elég nagy beleszólása van a szerencsének...Valakinek bejön, valakinek nem!

2011. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!