Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » XTB xtb.hu xtrade brokers...

XTB xtb.hu xtrade brokers forexel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tv-ben reklámoztál pár hónapja szinte állandó jelleggel, kipróbáltam a demó számlájukat, vagy 10-20-30at szinte teljesen elégettem, aztán egy ideje meg csak plusszban vagyok és csak nyerek, de olyan szinten h elgondolkodtam a valós számla nyitásán. Természetesen náluk, tehát az XTB-nél. Kérdésem volna h ezen kérdés olvasói közt van olyan, aki tud róluk személyes tapasztalat alapján rosszat, v jót mondani? Vagy nyitott náluk valós számlát?!


Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. aug. 2. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben mindenképpen Forexezni akarsz, akkor nyugodt szível ajánlom őket.

Viszont, ha csak egy ideje vagy nyereséges, akkor az lehet simán szerencse is.

Az összes ismerősömből aki tőzsdézik legfeljebb 3 ha nyereséges, mondjuk az egyik nagyon, de ő 18 éve kezdte, úgyhogy bőven van tapasztalata. Illetve azt ne felejtsd el, hogy a demókereskedésnél nem izgulsz az élesben meg igen, és ez kihat a döntésképességedre.

2012. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GedeonGery válasza:

Akkor mit kell tenni?

Bekell rakni egy olyan x összeget amit nem sajnálsz és úgy átélni mintha demó lenne... :D

Én is próbáltam az XTB demóját netről összeolvasott tudást alkalmazva, direkt úgy csináltam mintha valódi pénzzel kereskednék, mer ugye szeretem beleélni a dolgokba magam..., 1 7 alatt +35ezer HUF...

De most h. van némi valódi pénzem jó lenne befektetni nem pedig a pénzem benn a bankban értékteleníteni...

Netről innen onnan keresgéltem véleményeket..., hogy mennyire megbízható..., stb... de többségben jót olvastam róla..., de olvastam azért egy olyat is róla ha egy bizonyos szintet bejelölsz h. adja el a rendszer amivel éppen kereskedsz... nem teljesíti vagy arréb csúszik vagy semmisnek veszi a rendszer és eltűnik...

2013. okt. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!