Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Media Markt-ban be lehet...

A Media Markt-ban be lehet váltani pénzre a Media Markt-os vásárlási utalványt?

Figyelt kérdés
Egy verseny díjaként kaptam, de kénzpénzben jobban jönne. Ezek egy 4x5000 Ft utalványok. Valaki tudna segíteni?
2011. jún. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
természetesen nem. Ez csak úgy éri meg az áruháznak,ha levásárolod.
2011. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nem tudom, de ha nem, akkor odaállsz a pénztárhoz és megkérsz valakit aki fizetne, hogy fizessen azzal és inkább neked adja a pénzt.
2011. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, hogy jó néven vennék az eladók, ha nem vennék semmit, csak azért állnék ott, hogy elcserélgessem az utalványt.
2011. jún. 20. 18:13
 4/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Menj be a boltba, nézz szét, aztán ha valaki elindul valami cuccal a pénztár felé, akkor rákérdezel, hogy bocsi, kaptam utalványt de nem láttam semmit amit megvennék...

Ha engem normálisan kérnének és épp vásárolnék, akkor tuti belemennék. Nekem semmibe sem kerül.

2011. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy egy 10esért átveszem, de szerintem is Vérszomjas úr verziója a legjobb számodra.
2011. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos a legközelebbi Media Markt 60 km-re van innen, azért ha nem muszáj nem megyek be csak ezért. Viszont nagyon köszönöm, hogy segítettetek, rendesek vagytok! :)
2011. jún. 20. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel a vaterára mondjuk kétezerrel kevesebbért.
2011. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korábban rakod fel, én megvettem volna tőled, pont a hétvégén vásároltam be Media Marktban. De rakd fel Vaterára szerintem is, biztos lesz aki megveszi. Sok sikert vele!
2011. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!