Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha találtam nagyon...

Mit tegyek ha találtam nagyon sok pénzt?

Figyelt kérdés
?
2009. márc. 24. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol is függ mennyi és hol találtad.

Pl talált egy budapesti tóban a tómeder takarításánál egy búvár egy halom pénzt. nem merte megtartani, mert ha pl a maffiáé és rájön ki takarította akkor elvágta volna a torkát, ha bankrablásból van lehet tudják milyen számú bankók voltak azok akkor meg azért derül ki. Szóval jobban járt hogy leadta.

2009. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem irnäd te azt ilyen nyugodtan ha nagyon sokat talältäl:D:D:D.de jo kérdés:D
2009. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem a felét, és cserébe megőrzöm a titkot!
2009. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van olyasmi a közelében, ami alapján azonosítható a gazdája, akkor add vissza, ha nincs, akkor örülj neki!
2009. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
több száz milló
2009. márc. 25. 18:58
 6/8 A kérdező kommentje:
millió
2009. márc. 25. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Add vissza a gazdájának!
2009. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szerintem megtartanám és a körülöttem élő nehéz sorsú embereken segítenék vele.De lenne egy kérésem:ha esetleg úgy döntöttél, hogy megtartod nem kérhetnék belőle egy keveset?nagyon rossz az anyagi helyzetem.nincs munkám...adósságok...kétségbeesés... :-( judith81@citromail.hu
2009. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!