Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehetne utánanézni a...

Hol lehetne utánanézni a diákmunkáknak 18 év alatt Angliában?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam az egy TV csatorna esti műsorában, hogy Európán belül 16 év felett már lehet diákmunkát vállalni. Engem Anglia érdekelne, nemrég töltöttem a 16-ot, középfokú nyelvtudásom van, de még nyelvvizsgám nincs. Viszont lehet, hogy nyárig meglesz. Vajon lenne esélyem kijutni nyáron? Keresgettem már külföldi diákmunka után, de elég kevés sikerrel. Esetleg lenne valakinek ötlete, hol érdemes utánanézni? Eddig semmi "kézzel foghatót" nem találtam. :(
2008. febr. 24. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifejezetten diákmunkákat nem hírdetnek, egy olyan céget kellene keresni aki angliai munkákat közvetít, ők biztosan tudnak valamit mondani.Legjobb ha olyan embert keresel aki már volt kint hogy ő melyik céget ajánlja és utána ott érdeklődni diákmunka után.Rengeteg a csaló, fizes be ennyit-annyit és mire kimész ott meg nincs is olyan cím amire kiküldtek.
2008. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én kint élek és nekem mindenhol azt mondták ,hogy 18 év alatt nem dolgozhatsz kint, mivel külföldi vagy.
2011. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!