Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan Forex cég, ahol egy...

Van olyan Forex cég, ahol egy helyen lehet magyar, külföldi részvényekkel, nyersanyaggal, devizával kereskedni?

Figyelt kérdés
Egy magyar brókercégnél vagyok.Eddig magyar részvényekkel kereskedtem. Nemrég rákaptam a certifikátra is,de nekem nem felel meg,hogy nem lehet 24 órában kereskedni pld arany certifikáttal,így kimaradok az ármozgás egy részéből. Viszont szeretném a pénzem egy cégnél tartani,ahol minden egy helyen van.deviza,részvény,nyersanyag. Van-e ilyen cég?
2011. jún. 25. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. Pl. [link]
2011. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A plus500 állítólag egy kókler cég, messziről kerülendő.

Szerintem olyat nem fogsz találni, ahol magyar részvények is vannak. Ha ettől eltekintünk én a Saxobank-ot javaslom.

2011. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a Saxobanknál 10 000 USD a minimális összeg számlanyitáskor,ami kb 2 millió Ft . Nekem nincs ennyi pénzem.
2011. jún. 25. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg megfontolandó lehet a Budacash-nek a Marketstar szolgáltatása, bár nem tudom, hogy ott pontosan milyen termékek vannak.
2011. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16:56: állítólag. Nekem 90eFt-ot visszautaltak rendesen, amit 60-ból csináltam. Mondjuk az tény, hogy én is óvatos voltam/vagyok, mert jogi úton nemigen lehet érvényesíteni semmiféle követelést ezekkel a nevenincs külföldiekkel szemben, de eddig bejött, most is van náluk valódi pénzem.
2011. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatom nekem nincs velük, de ezt érdemes átfutni annak, aki tud angolul:

[link]

2011. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valamelyest megnézegettem. Ha jól értem, a népeknek a bónuszok (=ajándékpénzek a +500-tól) a fő gondjuk, és egy olyat is találtam, aki nem tudott letétet elhelyezni náluk. Nem találtam olyat, aki ki akart venni pénzt, de nem kapta meg. Az meg, hogy valaki "változtatgatja" a whois rekordját, nem hinném, hogy jelentene valamit. Az enyém is változott vagy 11-szer az elmúlt 2 évben anélkül, hogy tudtam volna róla...


Ettől függetlenül az Oandáról ( [link] ) tudok még, nagyon ajánlják, csak nekem az túl angol. :)

2011. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Oandánál nekem is volt éles számlám viszonylag komolyabb összeggel. Komoly, megbízható cég, azt hiszem az USA-ban ők a piacvezetők ebben a mikroszámlás forex iparágban. Egyetlen gondom az volt velük, hogy egyszer-kétszer előfordult kapcsolódási probléma a szerverükkel, de ez nagy gebaszt nem okozott nálam szerencsére.
2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90e Ft nem pénz egy brókernek, nem ezeket fogják lenyúlni. Már csak azért sem, mert gondolják, hogy először mindenki kis összeggel tesz próbát és utána fizet be nagyobbat. De mondjuk pár milliós összeget kiváncsi vagyok mennyire akarnának visszafizetni.
2011. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!