Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Június 24. -én rendkívüli...

Liza31 kérdése:

Június 24. -én rendkívüli felmondással elküldtek, de a mai nap sem kaptam meg a fizetésem. Erre van valami határidő a munkáltatónak? Én úgy tudom, hogy aznap ki kell fizetni a bért és minden egyéb járandóságot. Köszi ha válaszol valaki!

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendkívüli felmondásnál aznap kellene, de legkésőbb 3 munkanappal később.
2011. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, max. 3 munkanap. És azzal együtt meg kell kapnod az összes u.n. "kilépős papír"-okat is.
2011. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.A papírokat már megkaptam,bár nem jól van megírva az sem.
2011. jún. 27. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a papirokat már megkaptad, de a béredet nem, akkor viszont rá kellene kérdezni a főnöködnél, nehogy valami gubanc legyen.
2011. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk minden hónap első 3 napján szoktak utalni. Független, hogy rendkívüli vagy rendes felmondás történik.
2011. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A munka törvénykönyve úgy rendelkezik, hogy a bérkifizetés napja felmondás esetén az utolsó munkában töltött nap. Mindegy, hogy rendes, vagy rendkívüli felmondás történt.
2011. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!