Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik hitelt vettek fel,...

Akik hitelt vettek fel, milyen áringadozással szembesültetek? Ha 1 háztartásban mindkét fél keresőképes / minimálbér/akkor bele merjen vágni a hitelfelvételbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 50%-os volt az emelkedés. Nagyon vigyázzatok, főleg minimálbérnél, hogy mekkora hitelt akartok felvenni. Én mondjuk, ha minimálbért keresnék, nem mernék hitelt felvenni, de ezt azért sok minden más is befolyásolja.
2009. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk az 55.000.-es lakáshitelünk, most 73.000.- volt, de a múlt hónapban 78.000.-

Csak óvatosan. Annyi törlesztőt vállalj, amit ha emelkedik kb. 20-30%-ot még ki bírod fizetni. Nem szabad kicentizni.

2009. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyit akarsz felvenni és forintban vagy más devizában. 6 évvel ezelőtt én csak 2 milliót vettem fel, a törlesztő akkor is 17 ezer volt, ahogy most is. ez még kifizethető. én nem tudnék 50 ezres részletet kifizetni sajnos, pedig egyikünk sem minimálbért keres. számolj azzal is, hogy hiába csak papiron kapsz minimálbért, ha esetleg megbetegszel vagy bármi előre nem látható dolog történik veled, a táppénz amit minimálbér után számolnak még az éhenhaláshoz is kevés.
2009. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!