Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miben van a legnagyobb üzlet?

Miben van a legnagyobb üzlet?

Figyelt kérdés
Drogban, sexben, alkoholban, fegyverekben...stb vagy miben?
2011. júl. 1. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán a fegyverben, de amit felsoroltál mindegyikben.

Meg szervkerekedelemet is ide sorolhatnád.


De kérdés mekkora üzlet is ez? Egyrészt el kell számolnod a lelkeddel, hogy pl fegyverkereskedelmet folytatsz és százak hallnak meg azoktól a fegyverektöl, vagy a drog amit eladsz halált okozhat egy 15 évesnek stb...

Aztán jön a rizikó. àllandó félelemben kell élned, ha igaan nagyban csinálod egy rettegés lesz az életed az utcára nem mehetsz testörök nélkül, félned kell a konkurenciától, akik fétékenyek rád és a rendöröktöl is. Féltened kell a családodat, nem tudod hogy mikor rabolják el a gyerekedet vagy mikor vágják el a feleséged nyakát.

2011. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a fegyverkereskedők, drogbárók magasról tesznek rá hányan halnak meg a fegyvereik vagy a szereik álltal. Az utóbbi már igaz, de sztem a legynagyobbak ettől sem tartanak.
2011. júl. 1. 08:13
 3/10 A kérdező kommentje:
"legnagyobbak"
2011. júl. 1. 08:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tartanának tőle, akkor nem költenének horribilis pénzeket testőrökre!
2011. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos tartanak, de épp ezért fizetnek testőröket ami a keresetükből nem sok pénzt von le. De most kanyarodjunk vissza a kérdésre :)
2011. júl. 1. 08:35
 6/10 anonim válasza:

Próbáld ki ,h nem fogsz félni, szerintem a testőrök se adnak ugyanolyan biztonság érzetet mint aki legálisan kereskedik.. nem egy ember adta már fel önkéntesen magát a rendörségen mert nem bírta ,h ha hallott valami hangot kintről pl: egy kocsiajtó becsapását akkor ne lett volna egyből az ablakba ,h megnézze ,h ki az..

biztos ,h tönkre teszi az embert az állandó félelem érzet.. ezért is adják fel magukat..

2011. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sztem lehet állandó félelemben élnek, de annyi pénzért amennyit szakítanak belőle az bőven megéri nekik.
2011. júl. 1. 09:01
 8/10 anonim válasza:
Figyelj, én bármilyen üzletben benne lennék. Először alapítsunk egy bandát. Ha rajtunk kívül szereznénk még egy embert, már a btk. szerint hivatalosan is klán lettünk, ami azért nem semmi...
2011. júl. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdezte, hogy most alapítsunk bandát meg ilyenek :D Miben van a legnagyobb üzlet? Ez a kérdésem :)
2011. júl. 2. 11:04
 10/10 anonim válasza:

Ha már megkérdezted, akkor tuti hogy érdekel az ajánlat is :)

Jó nagy pénz van a stricizésben is és ott nem sok félelem van :) Esetleg hogy ott hagy a k..va.. más nem :D

2011. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!