Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diák munka érettségi után?

Diák munka érettségi után?

Figyelt kérdés
Ha leérettségiztem akkor nem dolgozhatok nyáron? Tavasszal dolgoztam, most feliratkoztam újra, s azzal jöttek, hogy nincs az iskolalátogatási papíromon a végzés dátuma. Mondtam, hogy leérettségiztem akkor mivan...? Erre, azt mondták, hogy akkor sajnos nem dolgozhatok (diákmunkát).... Ez létezik?
2011. júl. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, én is dolgoztam érettségi utáni nyáron, igaz ez 7 éve volt. Igaz, hogy végeztél, de én úgy tudom, a jogviszonyod augusztus 31ig él. Nekem anno érettségi után állították ki az iskolalátogatásit is.
2011. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen én is úgy tudtam hogy addig él... :S köszi
2011. júl. 2. 15:24
 3/4 anonim válasza:

sajnos velem is ez a helyzet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd.. )

olyan jó nem? pont mikor egyetem előtt kéne a pénz nem mehetünk dolgozni ...

2011. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
befogok menni suliba, s utána kérdezek mi ezzel a helyzet, mert ilyenkor a diákigazolványunk okt 31 érvényes, a jogviszonyunk meg aug 31 sztem, hacsak nem már máshova beiratkozol hamarabb, mert akkor ott van a jogviszonyod...
2011. júl. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!