Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gondolkozz egy picit mielőtt...

Gondolkozz egy picit mielőtt egyből válaszolnál. A Te környezetedben ahol laksz, élsz milyen üzlet hiányzik, amire úgy érzed Neked szükséged lenne, ahhoz, hogy hozzájuss, utaznod kell (pl. számítógépes, élelmiszer, büfé, könyvesbolt, stb. )?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

zeneműbolt, édességbolt/cukrászda (mármint ahol finom és különleges bombonokat is lehet kapni meg sütit is, de nem olyan gagyit, hanem finomat), cukrászkellékes bolt, fodrászkellékes bolt, méterárubolt

Ezeket már hiányoltam, bár az is tény, hogy max. 4-5 megállónyira találok mindent.

2011. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fagyis. Komolyan. :)
2011. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt inkább ki kéne irtani pár boltot....viszont egy másik turi jól jönne
2011. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen sokszor elgondolkoztam már.

Azok amiket ez első válaszoló írt, mint pl. a zeneműbolt eszembe sem jutott.

Vidéken, egy községben lakom, ahol a következők nincsenek, és személy szerint én hiányolom:

művész ellátó, baba bolt, lakás/konyha felszerelés, ezermester bolt, műszaki, méterárú, papír-írószer


Vannak a szomszéd városban, ami ugyan 10perc buszozás, de mégis egy fél nap elmegy vele hogy oda átjussak meg haza.

Viszont itt nálunk, egyik üzlet sem működne. :(

2011. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, hát azt kérdezte, Nekem konkrétan mi hiányzik, és az egy zeneműbolt. Ettől még amúgy simán tönkremenne, mert az ember évente néhány alkalommal látogat csak ilyen boltot, de attól még hiányzik :D
2011. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó persze, nem is azért írtam.Csak úgy mellékesként jegyeztem meg... :)

Meg csikit magamból indultam ki.

Olykor-olykor eljátszom a gondolattal hogy ha nyernék a lottón mit csinálnék, amivel dolgozni is tudok.

Mindig az jut eszembe hogy nyitnék valami olyat, ami itt ahol élek nincs, de ha nyitnék azért egy idő után hasznot is hozna..

2011. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Łili válasza:
hát nálunk...egy jó kávézó és cukrászda ahova beül az ember és el tud beszélgetni ismerőseivel..meg még..jó fagyis nem vizes...
2011. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem olyan étterem vagy gyorsétkezde, ahova be lehet ugrani gyorsan bekapni valamit és egészséges dolgokat is lehet enni, pl. sokféle saláta
2011. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!