Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Júniusban érettségiztem, jár...

Júniusban érettségiztem, jár még a családi pótlék?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egyetemre, ez számít, vagy nem?
2011. júl. 3. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Júniusra még megkapod holnap,azt követően majd októberben kapod visszamenőleg is az iskolalátogatási igazolás(bocs,ha egyetemen nem így hívják)elküldése után.
2011. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyetemistaként kapok csp.-t? :)
2011. júl. 3. 12:30
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem 2 hete válaszolt az Államkincstár.

Családi pótlék 20 éves korig jár,abban az esetben,ha középfokú tanulmányokat folytatsz.Pl.egy OKJ-s középfokú szakképzés.Felsőfokú tanulmányok mellett nem jár a családi pótlék,sem egyetem-, sem más felsőfokú képzés mellett sem.Tehát már júliusra nem jár.Ha szeptembertől középfokú szakképzésre mennél,akkor szeptembertől járna,de visszamenőleg nyárra már nem fizetik ki.A MÁK honlapján találsz elérhetőségeket és megkérdezheted személyesen is.

2011. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 3. 13:12
 5/5 anonim válasza:
A 2. válaszadó vagyok. Ma kaptuk meg az utolsó,júniusi családi pótlékot.Azt én sem tudtam,hogy mindig utólag postázzák.Felhívtam őket,és megkérdeztem,hogy ezt még jogosan kaptam-e? Mert új törvényt hoztak és súlyos bírság jár annak,aki jogosulatlanul vesz fel támogatást.
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!