Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam magam a topaukci...

Regisztráltam magam a topaukcio.hu oldalon és licitáltam is egy termékre, de aztán úgy döntöttem törölném magam az oldalról, de nem bírom?

Figyelt kérdés

Azt írták aki licitezett vmely termékre az nem vonhatja vissza és ki kell fizetnie abban az esetben ha valaki nem tesz rá nagyobb ajánlatot.

Ez lehetséges,szabályszerű?


2011. júl. 4. 00:35
 1/2 anonim válasza:
Sajnos lehetséges, ezért kell minden olyan honlapot végig olvasni, amiben pénzről van szó, mert ilyenbe bele lehet esni! ott vannak mindig alul, hogy általános szerződési feltételek, rólunk, meg hasonlók, legközelebb ezeket mindig olvasd el, főleg pénzes témában!
2011. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 el kéne olvasni a felhasználási feltételeket

2 szerződést kötöttél, illik tartani hozzá magad

2011. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!